reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

dygotka taki sam tylko inny wzór i serio maluch mi się pocił pod głowką :/ nie wiem o co kaman z tym było :/ to mi się podoba:
Zobacz załącznik 644477
nie wiem tylko jak z tapicerką tego, bedę musiała zmacac wszystko na zywo i pozamawiac najwyżej w sieci :-)

Lei ja też butle TT bez rurki i były spoko

z chustami jestem zielona , nie wiem nic hehe
 
reklama
Doliores ten mój leżaczek to taka bawełna nic sztucznego tyle ze jak Antek był malutki to musialam kocyk podkładac bo sie gubił i jakis taki powyginany był :confused:

Dziewcztyny co wam sie jeszcze sprawdziło przy maluszkach ?

jakies bajery patenty ?
 
Hmm..kosz na pieluchy, krzesełko do kąpieli, adapter do wozka (ja tych nosidel od 3w1 nie uznaje), isofix, lusterko zeby widzieć malucha w aucie, spiochy z zakładkami na rączki (zeby sie nie drapalo), wkładki laktacyjne Johnson. To moje hity :-D I Sab Simplex na kolki!
 
Ostatnia edycja:
Lei ten kosz na pieluchy sie sprawdza ?
ja krzesełka nie uzywałam za to kąpalismy Antosia w wiaderku :-) super sprawa.

Niedrapki nie były nam potrzebne bo mały sie nie drapał po prostu.

Wkładki potwierdzam dla mnie te z Jonsons były najlepsze:-D


Anulka niezły bajer a jaki drogi:szok:
 
Sprawdza sie ale ostatnio po kilku kupach oprozniam bo mała je juz wszystko takze wiecie..ale i tak wole to niż kupę w kuble i smrodek za każdym razem jak cos wrzucam.

Aha dodam tylko, ze w zeszłym roku udało mi sie kupić kilka (tyle ile było w sklepie) kublow w super cenie z 4 wkładami i sprzedałam te kosze z jednym wkładem takze wkłady miałam za darmo. Bo tak w dziecięcym to ok 8€ kosztują, duzo moim zdaniem.

Wiaderko :) tez fajna sprawa, Viki tez lubiła i ja tez bo było wygodnie jak sama musiałam kąpać. Ale wanienkę tez miałam. A do wanny takie krzesełko na przyssawkach to tez fajna sprawa jak dziecko nie siedzi stabilnie.
 
Ostatnia edycja:
I jak się ma wannę :) moja jak bylam sama myłam na rece pod kranem

Niedrapek nie używałam. Mogą się nie drapala. A nie lubiła być skrępowana. I otulana tez nie wiec otulacxki tak zachwalane u mnie sie nie sprawdzily.
Na kosz szkoda mi bylo kasy. Mam specjalnie na pieluchy w łazience jeden i o ile te pierwsze dziecięce są ok, tj nie śmierdzą zbytnio to przy rozszerzaniu diety zaczyna się hardcore.... I wtedy zbawieniem są woreczki na pieluszki.
 
O tak woreczki na pampersy sa idealne pochlaniaja zapachy rewelacyjnie..
Wkladki laktacyjne dla mnie obojetnie jakiej firmy z tym ze wiem ze na bank kupie masc na sutki i to koniecznie! Mialam tak poranione ze az do krwi.
Niedrapek tylko w szpitalu uzywalam. Przydal sie fotelik do karmienia hustawka nie przydala sie... bujaka nie mialam wsadzalam czasami do nosidelka a pozniej do fotelika do karmienia...
Wiem jedno musze miec wieksza torbe podreczna dla dziecka bo ta moja na wozek to wypchana byla jak nie wiem.
Z laktatorem dam sobie spokoj tak samo z podgrzewaczami i wyparzaczami nawet w rossmanie widzialam specjalny plyn do mycia butelek heh
 
Woreczki na pieluchy tez używam ale obecnie smrodki Antka i tak czuć.
My otulaczkow i rożkòw nie używaliśmy.
Teraz na pewno kupię karuzele do łóżeczka na pilota bo gania i nakręcić co chwila to masakra.

Mnie się sprawdziła maść Medela Purelan super goila sutki droga ale wydajna i warto.
A i jeszcze nakładki na sutki do karmienia zbawienie dla poranionych cucuchòw
 
reklama
Ta maść z medali faktycznie super, ja miałam próbkę od położnej czy ze szpitala i mi wystarczyła jedna bo kest wydajna, wystarczy kropelka.

Mi mi wszystkie wkładki przeciekaly z wyjątkiem wlasnie j&j.

A płyn do butelek używam taki z nuka ale ja co do płynów to mam hopla bo uważam, ze to trucizna i swoje naczynia płuczę po sto razy ;)

Jeszcze dostałam od przyjaciółki fajna rzecz. Taka kule grający świecącą z Chicco. Moja mała ja uwielbiała!
 
Ostatnia edycja:
Do góry