reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

reklama
dygotka u mnie będą body na zakładke dla maluszka, takie połspiochy-rewelacja, krem do pupki tylko linoderm, wanienke mam klasyczna tylko stojak dokupie na nią, bujaczek obowiązkowo, łóżeczko klasyczne, butelki TT, pojemna torba do wózka- mus
ja jestem zwolennikiem, że im mniej gratów tym lepiej

kosz zwykły, po prostu pielucha do siatki dodatkowej ląduję,
a butelki do zmywarki polecą, tylko z początku będe wyparzać

to co nie wypaliło: rożek - ani razu nie użyty, masa kaftaników - dramaty to były, sweterki i inne pierdoły made by babcia
 
Próbuje ale jeszcze nie łapie o co chodzi. Siedzi na nocniku ładnie i tylko tyle. Jak widzę że kupa idzie to go sadzam ale nic z tego a jak pieluchy założę to się załatwia
 
dygotka ja też na początku tak robiłam ale jak miał z rok to odważyłam się tak butelke umyc i przeżył :p

pranie będę robiła dzieciom osobno

własnie szukałam wózków i jestem prawie przekonana do maxi cosi mura

co myślicie??? myslałam tez o navingtonie cadet ale ponoc skrzypi -_-
 
Doliores my przy pierwszym kupnie wózka tez myśleliśmy o Murze ale jest cholernie ciężki, dosyć ciężko się nim jeździło na pusto a z dzieckiem pewnie jeszcze gorzej no i spacerówka hmm nie rozkłada się zupełnie na płasko i nie przekonała mnie ta dziwna rączka czy to pałąk.

Nawington lepiej się prezentował tylko jak dla nas na zimę bo Antek z grudnia to miał za małe przednie koł i baliśmy się ze nie da rady po śniegu. '

My mieliśmy Mutsy Evo wózek lekki super się prowadził gondola spora jak dla mnie same plusy.
Jedyny mankament to mała budka w spacerówce.
 
najlepiej wybrać kilka modeli i na żywo w sklepie zobaczyć bo tak w necie to ciężko wszystkie wyglądają fajnie. ja teraz szukam wózka z dużą gondolą a spacerówka mi nie jest potrzebna bo mam fajną z Britaxa i nie mam zamiaru z niej rezygnować. jak maluszek wyskoczy z gondoli to odpalamy britaxa. Chcieliśmy używany wózek ale babcia powiedziała że wnusio nie będzie starymi gratami jeździć i kupi wózek jak chcemy :-)
 
reklama
Do góry