reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-wykrawkowe cudności

Dziewczyny a jak to jest z tymi wózkami 3w1? Czy spacerówka wielkością będzie pasować i na 3 letnie dziecko? czy kupowalyscie najpierw gondole, potem spacerowke?
 
reklama
Ja kupiłam 3w1 i niepotrzebnie gondola i fotelik super ale spacerówka okazała się kiepska w pewnym momencie zdecydowaliśmy kupić lżejsza i bardziej poręczna wygodniejsza dla dziecka może akurat nasza była kiepska choć przy kupnie wózka byliśmy nią zachwyceni to w praktyce nie spełniła naszych oczekiwań
 
To samo powiedziała mi znajoma, że później i tak zechce bardziej poręczna, lżejsza spacerowke. Dlatego się tak zastanawiam co lepiej kupić
 
ja miałam 2 w1 i spacerówke używałam od 6/7 mc - 11 mc zycia bo okazała się za mała, za ciężka i w ogóle :/ przszłam na lekka spacerówkę i było spoko, gorzej zimą ale mój jak miał 1.5 roku to chodził wszędzie a nie jeździł
 
Ja używam spacerowki do tej pory. Ale i tak mam drugi, lżejszy wózek który zasadniczo tylko w aucie z nami jeździ.
 
raczej zadnej firmy ktore proponuja wozki 3w1 spacerowka nie posluzy dluzej niz 2latkowi, no chyba ze dziecie wyjatkowo drobne i niskie.
Emmaljunga ma moim zdaniem duza spacerowke, szeroka i w zimie da sie jeszcze kocem okryc 3latka, ale np. glowa mojej wystaje poza oparcie.
Ja nie chce wozic w foteliku caly czas, al emoja mloda nietrawila gondoli i wracalam ze spaceru pchajac wozek a jednoczesnie niosac ja na reku.
 
Nadzieja - no cuż moja jest drobna, ale wzrostowo jest normalną 2 latką. A nawet 2 i 3 msc. Wzrost 92. I jeździ w wózku 3 w 1 tj dokładnie w części spacerowej. Na wysokośc jak rozkładam do spania to sie mieści bez problemu. Przy siedzeniu prosto głowa wystaje - ale w jeżdzie na siedząco w niczym to rzeciez nie przeszkadza.

A dlaczego zakładasz ze drugie dziecko bedzie takie jak pierwsze? Ja sie modle aby miąła mniejsze adhd :)
 
Moja sąsiadka woziła swoje dziecko w foteliku bo...zgrabnej wozek tak wyglada :baffled: I to normalnie do sklepów, na spacery mimo, ze nawet nie ma auta...

Moja córcia chyba 7 mcy jeździła w gondoli i teraz tez mam zamiar tyle wozić, póki będzie sie mieścić i nie będzie siadać.
 
reklama
ja już totalnie nie wiem co z tym wózkiem, prawie się zdecydowałam na murę ale skoro waży 16 kg to trochę przegięcie, bo jedo ważył z 13.5 i był ciężki :/ serio nie mam typów nawet żadnych :/

mutsy mi się podoba ale jest drogi, a ja już miałam manię inwestowania we wszystko przy 1 dziecku i wiem, że się to nie opłaca :p

nadzieja może nie będzie tak źle? ;-))

Ann tez chyba tak zrobię, tylko mało jest samych gondoli do wyboru..

Lei też mam taką nadzieję, że też tak pojeżdżę z moim, jeszcze jak gondole mają regulowane oparcie to już w ogole fajnie\


co myślicie o tym? ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE 2014 - sklep internetowy: CARETERO wózek głęboko-spacerowy COMPASS wygląda ciekawie ale sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Do góry