reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

Co do krzesełka barbrowego to nieporozumieniem byłoby gdyby ono nie było z ceraty :p zupka, soczek cokolwiek tam wyląduje przecierasz szmatką i zapominasz. A co do odparzeń i nieprzyjemności materiału kłania się argument zwolenniczek ikeowskiego- przecież dziecko nie siedzi tam całego dnia :p Mam po Arku podobne do tego chicco i dla mnie ważne było te odchylenie do pozycji półleżącej. Młody późno zaczął siadać samodzielnie i stabilnie siedzieć wiec przy Ikei musiałabym poczekać do karmienia w krzeselku do ok. 8 m-ca, a wcześniej narażać biały leżaczek-bujaczek na marchewki i inne wypluwane buraczki :p Niewątpliwą wadą jest natomiast gabaryt. Teoretycznie można je składać po każdym posiłku, praktycznie się nie chce tego robić ;) i trzeba się o nie potykać.
 
reklama
Arusiowa ale ja np. mam krzeselko, ktore nie jest pokryte cerata tylko latwo zmywalnym materialem. Zadnego problemu ze zmywaniem. Nie mam zadnej plamki na tym. Warto w to zainwestowac bo i dla dziecka przyjemne, i dla rodzica bezproblemowe:)
A co do skladania to sie zgodze-teoretycznie mozna skladac po kazdym posilku. Ale ja tez nigdy nie skladalam bo mi sie zwyczajnie nie chcialo tego robic:)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
Isia ja mam dwa. Na poczatek wlasnie takie wieksze, z regulacja oparcia
uploadfromtaptalk1456083817497.jpg

uploadfromtaptalk1456083824157.jpg


A jak Kuba skonczyl 15 miesiecy to przesadzilam go w to zwykle z ikei. I uzywamy do tej pory:)
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1456083817497.jpg
    uploadfromtaptalk1456083817497.jpg
    84,1 KB · Wyświetleń: 233
  • uploadfromtaptalk1456083824157.jpg
    uploadfromtaptalk1456083824157.jpg
    76,5 KB · Wyświetleń: 231
Hmmm dzięki Aliaolio :)
KubusiowaMama a to nie jest taka ceratka na tym krzesełku? Z jakiej firmy to jest krzesełko?
 
Kubusiowa nawet nie wiedziałam o istnieniu takich magicznych materiałów ;) a Kubuś coś w strasznie zaostrzonym stadium ospy na fotkach :D
 
Isia to nie jest taka typowa ceratka. W dotyku jak material, w czyszczeniu jak ceratka. Jak kupowalam krzeselko to nawet bylo napisane co to za specfik, ale wiesz.. pamiec dobra, ale krotka;) w Polsce mam takie zwykle krzeselko pokryte wlasnie cerata i jest ogromna roznica.
Arusiowa ale zauwaz, ze na drugim zdjeciu duzo mniej czerwonych plamek ;D prawie wyleczony;D
A tak calkiem serio to jakos nie lubię na otwarte wątki wstawiac Jego buzki;)

Wysłane z mojego E6553 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Kubusiowa a jakiej firmy to krzesełko? Ja dzisiaj oglądałam z fisher price i miał w opisie że jest ze zmywalnej tkaniny.
 
Do góry