reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

reklama
A ja czekam za lezaczkiem. Jutro powinien dojsc. Na pierwszy miesiac dla noworodka mamy taki po ilus tam dzieciach juz hehe
 

Załączniki

  • 1456341402933.jpg
    1456341402933.jpg
    37,3 KB · Wyświetleń: 128
Dzasti zawsze można samym kocykiem otulić. U mnie była to super sprawa. Córka od razu odlot miała jak się bujało i szumiało przy uchu ;)

Volka ja mam nadzieję, że na początku nie będę musiała do lezaczka wkładać ;)
 
No na początku też słyszałam, że dziecko się powinno prostować, więc nawet jeśli do leżaczka to trzeba coś odłożyć, żeby była pozycja bardziej wyprostowana, tak zdrowiej dla kręgosłupa.
Znalazłam fotelik maxi cosi cabriofix z bazą za 4 stawki z bielska białej, na szczęście przyszły chrzestny jutro tam jedzie w trasę i nam odbierze :D fuks jak nic :p
 
reklama
Do góry