reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

Laseczki jesli chcecie rabat do 5.10.15 na nową kolekcje to piszcie - zaleznie od kwoty zakupów można mieć od 10 do 25% zniżki - 25% jest przy 150zł i chyba wtedy jest tez darmowa wysyłka
 
reklama
Moje ostatnie zakupy:
-biustonosz do karmienia uzywany za 18.90 zl :)
-laktator za 41 zl :)
-przescieradla na przewijak 2 szt ciemny roz i zielony
-termometr na podczerwien za 37 zl :)
 

Załączniki

  • 6009878229.jpg
    6009878229.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 289
  • 6008290290.jpg
    6008290290.jpg
    48,2 KB · Wyświetleń: 289
  • 5373912420.jpg
    5373912420.jpg
    88,4 KB · Wyświetleń: 285
  • 6019248111.jpg
    6019248111.jpg
    64,2 KB · Wyświetleń: 302
Cień a jak termometr.. testowałaś już? Porównywałaś może? Bo szukam czegoś nie koniecznie drogiego
 
Ano szybko rosną.
Moi nie dawno siedzieli i gaworzyli a teraz na rowerach śmigają.
Starszy jak ucieka bo już samodzielnie to młodszy iszczy i krzyczy żeby się zatrzymał.
Takie chwile są bezcenne :)
Starszy jak dostał rower od chrzestnej to powiedział że w pokoju będzie stał i też tak było a drugi tyle piszczał że tez kupiliśmy ale dla maluszków :)
Polecam a by dziecko mogło szybciej łapać równowagę na rowerze.
taki bez pedalików zwykły do odpychania się taki biegowy chyba dann z lionelo :)
Większośc mam z tej firmy i polecam bo warto.
 
Jeju Cien a ja sie zastanawialam przez moment do czego Ci na choinke biustonosz do karmienia i laktator i zapomnialam.ze Ty jeszcze tak dajesz rade :). Pelen podziw.

I przewijaka nadal uzywasz? My juz dawno zdjelismy.bo maly sie tak krecil.

Fanti nie doszedl Ci termometr??? :o
 
reklama
Do góry