reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - wyprawkowe szaleństwo :)

to szaleństwo jak wchodzę do sklepu nie mogę ominąć działu z akcesoriami i ubraniami dla dzidziusia:-D

natka zakupiłam sobie taki kalendarz fasolki teraz czekam aż mi przyjdzie super rzecz:-)
 
reklama
BarBra ta Twoja poduszka wygląda kusząco,ale cena kosmiczna ;/ A jakiej wielkości ją masz? Albo podeślij linka z aukcji co kupowałaś. Ale jak wygodna jest bardzo i zdecydowanie poprawia komfort spania to cena się nie liczy :)
 
Ja mam tańszcza Cebuszke i sobie chwale. Siedza z nia, leze, czytam generalnie sie z nia nie rozstaje. Nawet maz czasem zabiera jak lezy na kanapie pod glowe bo mowi ze wygodna :D No ale wiadomo wyzsza cena to pewnie jakos wyzsza tej , która ma Bar Bra :)
 
Mój pierwszy zakup dziś juz się nie mogłam powstrzymać a ze są uniwersalne to kupiłam :-)
 

Załączniki

  • 1443791351504.jpg
    1443791351504.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 97
Nie dalo sie za bardzo szalec bo wszystko albo niebieskie albo rozowe :D takze teraz sie juz wstrzymuje, chociaz intuicyjnie wybieralam pod chlopca :D
 

Załączniki

  • 1443883748403.jpg
    1443883748403.jpg
    40,2 KB · Wyświetleń: 100
reklama
Do góry