reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

ViolaPop

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Lipiec 2011
Postów
1 493
Miasto
Toruń
Dużo już rozmawiamy o zakupach nie tylko dla nas, ciążowych ,ale też dla naszych maluszków więc otworzyłam nowy temat:)

Od razu pochwalę się prezentem ,który dostałam od szwagierki. Jest to artykuł gospodarstwa domowego,ale jak go zobaczyła w ikei od razu pomyślała o mnie i o prasowaniu małych ciuszków zwłaszcza po porodzie kiedy ciężko stać przy desce do prasowania:)


jall-deska-do-prasowania-sto__76758_PE197287_S4.JPG
 
reklama
Ja jeszcze się wstrzymuje z zakupami ale jak miną te pierwsze trzy miesiące to pewnie zacznę kompletować wyprawkę ;-) a deseczka faktycznie się przyda, ja póki co używam takiej do prasowania rękawów :-)
Coś mi się wydaje że niedługo to będzie najbardziej oblegany wątek
 
Ja na razie też jeszcze wstrzymuję się z zakupami:tak:
a to dlatego, że większość rzeczy mamy po synku:tak:
Czekam, aż poznam płeć, jak będzie dziewczynka trzeba będzie dużo ciuszkow nakupować:-D ale wcześniej też na pewno coś kupię, za dobrze znam siebie hehe:-) aby powiedzieć mężowi o ciąży kupiłam już dwie pary bodów (dwupak), jedne z napisem I love dad (specjalnie dla tatusia), a drugie w paseczki:tak: jakie one malutkie:szok: już zapomnialam, że Kubuś był taki malutki:szok: chociaż On i tak rozmiar 56mało użył bo duży się urodził:tak:
 
Ja już w zasadzie nie wytrzymuję:) A w ogóle zastanawiałam się skąd taki podział na róż i niebieski. Czasami ten podział blokuje w zakupach:). A nie wiem czy wiecie ale chłopcy kiedyś nosili róż!:) Dla was przyszłe mamusie źródło do czytania :) Ja już bardzo chciałabym kupić nosidełko i łóżeczko widziałam już tyle pięknych... ale cały czas się hamuję.
 
Matka Boska była w niebieskich szatach a Jezus w różowych stąd właśnie kiedyś tak ubierano dzieci ,zresztą w niektórych regionach do tej pory chrzci się dziewczynki na niebiesko a chłpców na różowo:)

Ja też z trudem się powstrzymuję,ale nie ze względu na płeć bo to akurat mnie nie dotyczy ja nie lubię różowego koloru.
Moja córka miała turkusowe łóżeczko i niebieski wózek bo lubie te kolorki i było jej ładnie:)
Jest dużo uniwersalnych kolorów,krem,fiolet,zieleń,czerwień, pomarańcz....
 
Hej dziewczyny my w zasadzie jeszcze nie robilismy testu ale bedziemy go robic juz jutro i czekamy na 2 kreseczki:)
A co do tematu to my chrzcilismy Wikunie w bialym tez uniwersalny kolor:)
Pozdrowionka:)





 
kaarolina no to trzymam kciuki!:)

A jeśli chodzi o ubranka to sporo jest ślicznych kremowych, beżowych, zielonych rzeczy:) az miło na to popatrzeć. Ale cóż skoro i tak najbardziej zastanawia płeć;)
 
Ja tam nie przejmuje sie tym wedlug mnie glupim podzialem:rofl2: i kupuje wszystko co mi sie podoba bez wzgledu na kolor. Pierwszy syn mial mase rzeczy w kolorze rozowym i mnie to wcale nie przeszkadzalo.
Ponad to w przesady tez nie wierze i dlatego juz kupuje ciuszki - tyle w tym przyjemnosci i jak humor poprawia:-D a jak mama jest szczesliwa to i dzidzia ma sie dobrze:tak:
 
reklama
Ja tam nie przejmuje sie tym wedlug mnie glupim podzialem:rofl2: i kupuje wszystko co mi sie podoba bez wzgledu na kolor. Pierwszy syn mial mase rzeczy w kolorze rozowym i mnie to wcale nie przeszkadzalo.
Ponad to w przesady tez nie wierze i dlatego juz kupuje ciuszki - tyle w tym przyjemnosci i jak humor poprawia:-D a jak mama jest szczesliwa to i dzidzia ma sie dobrze:tak:


Widziałam już wkleiłaś zdjęcia ślicznych ciuszków w innym temacie:) CUDNE:)

Małe dzieci mogą nosić wszystkie kolorki, lubie dzieci w jasnych kolorkach:)

Pamiętam jak moja córka miała takie etapy różu i później czarnego...

Także kupujmy to co nam się podoba bo niedługo dzieci same będą się ubierać hihi
 
Do góry