reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

Te produkowane na PL mają dwie, ale trzeba czytać, te z jedną płytką są trochę tańsze. My mamy dwie a mimo to alarm się włączył

No właśnie są tylko trochę tańsze, a jednak większe prawdopodobieństwo, że się dzidziuś zsunie. A samo dokupienie plytki to koszt 160zł, więc zdecydowanie bardziej opłaca się kupić od razu komplet.
 
reklama
Hejka, mam pytanko:) pewnie temat już się pojawił ale ja tak cofam i cofam rozmowy i znaleźć nie mogę ;-) a chciałabym wiedzieć jaki materac polecacie do łóżeczka? I na jakiej stronie tego materacyka maluszek najlepiej żeby leżał? :-)
Z góry dziękuje :-)
 
Sunshine dużej konkurencji nie miałaś :) Ale gratuluje... Moja aukcja kończy się jutro :) Moze też sie uda.

Mi babeczka w sklepie mówiła zeby z gryka nie brać. Materacyka jeszcze nie mam. Najwyzej mojemu zostanie na głowie aby kupic :)
 
reklama
dziewczyny czy taki monitor oddechu jest mi potrzebny od pierwszych dni życia maleństwa?
Najlepiej miec go od pierwszych dni, problemy z oddechem mogo pojawic sie nagle a monitor jednak daje poczucie bezpieczenstwa i uwierz mi kazda mama spedza mase czasu przy loziu sprawdzajac co chwile czy bobas oddycha a przy monitorze jednak duzo mniej.

A co do materacyka to te wszystkie typy (kokos gryka itp) to tylko naciaganie kasy. Tak naprawde to nie ma znaczenia wazne aby na plasko bobas byl i tyle.
 
Do góry