reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

to ja szybko napiszę, że do Tesco wjechały takie cudne grube misie kombinezony w kolorze ciemnoszarym za 89zł/sztuka. Taki miś jest super do nosidełka (my mamy piękny żółty śpiworek i musimy żonglować dzieckiem (z żółtego do innego) bo nie ma jak go zapiąć w nosidle :( Polecam!!!
 
reklama
Ale mnie dawno nie było w Waszym wątku - może niektóre mnie pamiętają, bo jestem niedoszłą czerwcówką.

Piszę w tym wątku, ponieważ robię różne ciekawe rzeczy na szydełku - np. buciki dla maluchów
DSC_7218.jpgDSC_7225.jpgZobacz załącznik 509941DSC_7238.jpg

może któraś z Was jest zainteresowana zakupem? Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie ma PRV
 
Ale mnie dawno nie było w Waszym wątku - może niektóre mnie pamiętają, bo jestem niedoszłą czerwcówką.

Piszę w tym wątku, ponieważ robię różne ciekawe rzeczy na szydełku - np. buciki dla maluchów


może któraś z Was jest zainteresowana zakupem? Jeżeli macie jakieś pytania - piszcie ma PRV

A wiesz, że ostatnio o Tobie myślałam...... tzn tak myślałam,że kurcze była jeszcze taka co miała psy- to chyba Ty ??:))
 
reklama
Do góry