reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

Dokladnie moj syn juz niestety nie pozwala mi kupowac rzeczy dla niego bez jego wiedzy:wściekła/y: Wiec do poki wladza jest w moich rekach zamierzam z niej korzystac:-D:-D:-D
 
reklama
Mój synek jak był malutki miał dużo bodów czy pajaców w kolorze różowym:tak: i ładnie wyglądał :))

Ha, a teraz to już sam chce rządzić w co się rano ubierze, sam wybiera jakie skarpetki mają być, jaka bluzeczka no szok :) denerwuje sie jak chce mu coś innego założyć:szok:
 
To taki etap poznie bedzie etap ,,mam to gdzies'' a potem znowu bedzie etam ,,ja tu rzadze'':-D:-D:-D
To tak samo z myciem. Moj syn najpierw kochal sie kapac potem gdzies tak okolo 7lat zaczal sie etap ,, wodo-wstret'', ktory trwal jakies 4lata, no i wieku nastolatka czyli pierwszych milosci nastal etap ,, lazienka jest moja'' :-D:-D:-D
 
Ja juz nie mogę się doczekać zakupów dzieciaczkowych. Jest tyle pięknych rzeczy... Kilka mam już upatrzonych, ale czekamy z zakupem jeszcze trochę, tym bardziej, że i tak leżę plackiem w domu i szperam w necie :)
 
A ja dzis po wizytce zakupiilam spodnie ciążowe, wygodny stanik , w ktorym później bede mogła karmić. Dotychczasowe mnie dusza po kilku godzinach i zestaw 3 ślicznych kolorowych pieluszek :)
 
Niby staram sie nie wierzyc w zabobony, ale jakos naturalne dla mnie jest żeby jeszcze poczekac z zakupami.
Jedyne co wzięłam poki co - to stojak do wanienki, ale to tylko dlatego, ze siostra mieszka w bloku i ma mniej miejsca na trzymanie takich gadzetów. Wnieslismy na strych i czeka.
Uprałam ciuchy ciążowe, które mam po Iciazy, narazie wystarczy:happy2:

W Iciąży zakupy robiłam wcześniej, bo lekarz uprzedzał, ze nie donosze dzieci do końca i mimo, iz sporo zakupow zrobiłam to duuuzo mnie tez ominęło..

Teraz wszystkim mamom polecam pasy ciązowe, jest to swietna sprawa juz teraz, gdy spodnie juz sie nie dopinaja, a bluzki robią sie coraz krótsze.
A i na allegro ceny naprawde korzystne


Pentelka PAS CIĄŻOWY, TOP WIOSNA REWELACJA !!!
(1903666835) - Aukcje internetowe Allegro


http://allegro.pl/pentelka-pas-ciazowy-top-elegancki-rozne-kolory-i1903666836.html

http://www.mamaok.pl/pasy-ciazowe-c-45.html
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A ja na szczęście większość rzeczy mam od siostry, ma parkę:-) Ale i tak nie mogę się powstrzymać od oglądania w necie i sklepach tych wszystkich rzeczy.
A co do staników to na wyrost lepiej nie kupować, w ciągu trzech tygodni kupiłam już trzy, tak mi piersi rosną.
 
Szczerze mówiąc to nie znam tych pasów ciążowych i nie wiem jakie zadanie spełniają:(

A to ciuszek który dziś kupiłam :)

Nasz pierwszy:)

Kubuś mnie urzekł uwielbiam puchatka:)Zobacz załącznik 405040

A to dresik który kupiłam dla synka koleżanki

DSC02306.jpg
 
Viola ja też uwielbiam Kubusia Puchatka:tak: Kuba ma pokój właśnie z Kubusia Puchatka:-D jak był malutki też mial z niego dużo ciuszków:tak:
Śliczny dresik:tak:
 
reklama
Do góry