reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo Wyprawkowo Mamusiowo Dzidziusiowo

Hej dziewczyny

Ja tez juz cos kupiłam maleństwu. Ciezko jest mi sie powstrzymac przed kupowaniem, juz sie nie moge doczekać kiedy poznam płeć:)

Chcialam wkleić zdjecia , ale nie wiem jak to zrobić , pomożecie?
 
reklama
Widzę, że już kupujecie ja pierwszą rzecz dla maleństwa chcę kupić razem z moim P a że dopiero na święta zjędzie to kupimy coś w grudniu ewentualnie po nowym roku oczywiście unisex. A resztę oczywiście jak już będziemy znać płeć maleństwa nie mówię, że wszystko ma być różowe albo niebieskie.

ania2004 ja wklejałam zdjęcie hmm jakby Ci to napisać. Dodam , że nie jestem zbytnio dobra w tłumaczeniu ale spróbuję,. więc jak odpowiadasz na forum i u góry są różne ikonki np. Czcionka rozmiar czcionki kolor czcionki itp i takich rzeczy masz 3 rzędy poziome i w drugim rzędzie piąta ikonka od prawej strony (taki jakby obrazek jest a jak najedziesz na to myszka napisane jest image) wiec klikasz Wybierz plik i dodajesz.

Wybacz ale naprawdę nie wiedziałam jak opisać :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć Dziewczyny:-) Matko, a ja myślałam że to jeszcze za wcześnie.... i nawet nie pomyślałam że mogę pomału kompletować rzeczy, a tu widzę po Waszych komentarzach, że to już trzeba ruszać:-)
 
034.JPG035.JPG A to moje zakupy :)

Lena01 dziekuje Ci bardzo. Jednak potrafisz tlumaczyć :)

Pozdrawiam
 
ja tez się nie mogłam oprzeć i kupiłam online, mąż mnie prześwieci :baffled:
Chociaż na szczęście on takie zakupy traktuje jako babskie zachwiania hormonalne, przy których lepiej siedzieć cicho :-D
$(KGrHqIOKjoE6T-PY,9LBOr-VkqZYw~~60_12.JPG
 
viola - te pasy sa super jezeli juz nie dopinasz jeansow, albo pod koniec ciazy jak juz brzuch jest na tyle duzy ze wystaje spod podkoszulkow, na brzuch wciagamy pas i nie swiecimy gołym brzuchem co dla mnie jest obrzydliwe:eek::-p
 
ania, sicilpol super zakupy:tak:
Ja jak wroce do domu za kilkanascie dni biorę się za zakupy:tak: Muszę tylko zrobić przegląd rzeczy po Kubie :)
 
reklama
Do góry