reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

A ja się chciałam poskarżyć że mój maż to nie chce ze mną nawet pójść POOGLĄDAĆ rzeczy dla dzieci... mówi że po co ma lazić po sklepach skoro i tak nic nie kupi, a na zakupy za wcześnie... :-(
 
reklama
:-)To powiedz mu, ze prezent walentynkowy dla Ciebie w tym roku to 3 godziny łażenia gdzie sobie zażyczysz (a ukochanej i do tego ciężarnej się nie odmawia!). Może poskutkuje....
 
ulisia mi sie wydje ze faceci juz tak maja. Oni niesa tacy uczuciowy jak kobiety. To taka natura. Facet ma ten problem ze ciazy nieczuje i jest mu trodniej uwierzyc w nowa sytuacja. Artur sam z siebie kupil pierwsze bodki z Kubusiem Puchatkiem dla Filipa jak poczul sam jego pierwsze ruchy. Ciieszyl sie jak dziecko :-D A juz nastepnego dnia zaczely sie zakupy
 
Beata10 wozek sliczny no ale i cena bombowa nawet jak 815 zl taniej :-D Ale ten styl i mi sie podoba!
dawidowe
wuzek ciekawy ale niezabardzo moj styl. Jak dla mnie ze szeroko rozstawione kola balabym sie ze nigdzie sie niezmieszcze :-D
Mi podoba sie ten tylko ze czerowny w kwiatki. Na dole strony go widac.
Kombi-Kinderwagen/Kinderwagen ARTE 3x3 inkl. Babyschale bei eBay.de: Kinderwagen Kombis (endet 12.03.10 13:03:28 MEZ)
Ten tez est fajny i cena swietna!
Hauck Kombi Kinderwagen + Tragenest Neu OVP Circle red bei eBay.de: Kinderwagen Kombis (endet 15.02.10 15:18:13 MEZ)
 
Beata10 wozek sliczny no ale i cena bombowa nawet jak 815 zl taniej :-D Ale ten styl i mi sie podoba!
dawidowe
wuzek ciekawy ale niezabardzo moj styl. Jak dla mnie ze szeroko rozstawione kola balabym sie ze nigdzie sie niezmieszcze :-D
Mi podoba sie ten tylko ze czerowny w kwiatki. Na dole strony go widac.
Kombi-Kinderwagen/Kinderwagen ARTE 3x3 inkl. Babyschale bei eBay.de: Kinderwagen Kombis (endet 12.03.10 13:03:28 MEZ)
Ten tez est fajny i cena swietna!
Hauck Kombi Kinderwagen + Tragenest Neu OVP Circle red bei eBay.de: Kinderwagen Kombis (endet 15.02.10 15:18:13 MEZ)

bardzo fajny i o taki mi własnie chodzi ale nie wiem czy w POlsce taki dostane.
Najbardziej mi sie podobaja trzykołowe ale te jak mi sie podobaja to cena 3000 zł hehe. Ma sie ten gust.
 
reklama
dawidowe Ebey to tak jak alegro i tez tu tak jest ze kupujesz tutaj a wysylka jest na caly swiat. Placisz na konto do kraju w jakim kupujesz a wysylaja ci na adres w polsce. Przesylka jest zazwyczaj dosyc tania.No w tym na 299 wysylka jest na europie 59 eu to raczej duzo, tego za 129 eu nie wysylaja na inne kraje. Jak chcesz sprawdze inne tansze z mozliwoscia na europe. Ale chyba mamy jeszcze czas :tak: Ale chetnie pokukam.

O juz cos znalazlam. Wysylka do polski 14.99 eu.
http://cgi.ebay.de/2659-Chic-4-Baby..._Baby_Kinderwagen_Buggies?hash=item5635b06e77
 
Do góry