Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
a nawet nie wiedziałam, że są takie foteliki co można montować i przodem i tyłem, dzięki :-)
my też takowego fotelika szukaliśmy i pamiętam, że chyba właśnie w tym sęk był. a że u nas samochód raczej z tych mniej nowoczesnych to takowego systemu niet. Odnośnie fotelików jeszcze to fakt - najlepiej podjechac do sklepu i wyprobować. Nasz maxi-cosi mieści się spokojnie do clio teściów (nasz samochód dalej popsiuty, więc juz od ponad miesiąca clio jeździmy
), więc jakoś dużo miejsca nie wymaga ;-). A pasy dodatkowe w zestawie z fotelikiem były, więc i ten temat odpadł ;-)Sugar,ale ja mówiłam,że się nie czepiam,bo sama często Offtopic robięHappybeti, ale mi ta torebka do wózka potrzebna.
Ten fotelik nie wymaga Isofixu- w instrukcji jest pokazane,jak go pasami przypinac i przodem tak go zamontowalismy.A samochód mamy Berlingo,to chyba duży???Ale może "krótki" ,bo fotel z przodu maksymalnie dosuniety jest,a i tak się nie mieści.No,nic,trudno...HAPPY do tych fotelików montowanych jednocześnie przodem i tyłem przypadkiem iso-fix nie jest potrzebnymy też takowego fotelika szukaliśmy i pamiętam, że chyba właśnie w tym sęk był. a że u nas samochód raczej z tych mniej nowoczesnych to takowego systemu niet. Odnośnie fotelików jeszcze to fakt - najlepiej podjechac do sklepu i wyprobować. Nasz maxi-cosi mieści się spokojnie do clio teściów (nasz samochód dalej popsiuty, więc juz od ponad miesiąca clio jeździmy
), więc jakoś dużo miejsca nie wymaga ;-). A pasy dodatkowe w zestawie z fotelikiem były, więc i ten temat odpadł ;-)