reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

KANIA elektryczną medelę mam w dalszym ciągu w szafce ;-) a o butach jeszcze nie myślałam. U nas wszystko jakoś na ostatnią chwilę zawsze jest kupowane.
 
reklama
Ja o butach już myślę i na jesień i na wesele a jeszcze zastanawiam się jak długo będzie ciepło żeby w sandałach mogła chodzić bo te co ma to już na styk są.Dziś ogłądalam ale żadne mi się nie podobaly i tak jak niektóre nie chciałabym różowych bo mi sie nie podobają chyba że taki całkiem bladziutki a i białe też nie bardzo bo miała adidasy i całe ośrupane czubki.
 
Kania- ja mialam ten laktator.Polecam

my na jesien mamy na razie adidaski i takie polbuciki (biale i rozowe) a cos cieplejszego kupie jak sie prawdziwa jesien zacznie
 
E-lona u mnie taka dziura że dajszmana nie ma hahah.
Moriam dzięki :-)
Makuc Tobie też się nadał???
Ika moja sandałki to już kończy ...
 
KANIA tak, medela jest rzeczywiście godna polecenia. Chociaż powiem Ci, że u mnie najlepiej ze wszystkiego własne ręce się sprawdzały :laugh2:
E-LONA dajśman ma teraz sklep on-line jakby cuś: o proszę DEICHMANN
 
reklama
Do góry