reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
My Kamilowi kupimy piłeczkę z zygzakiem i to będzie tyle,chyba że jakąś czapeczkę z daszkiem..Od dziadków nie wiem co dostanie od chrzestnych także nie wiem.On ma tyle tego a niczym się nie bawi więc kolejnych zabawek było za wiele.
 
Ja tez mam problem, bo wszystkie "większe" "must have" zabawki dostała wcześniej :sorry2:...więc chyba też jakiś drobiazg bedzie, jak nic ciekawego sie nie trafi. Poluję jeszcze na jakąś niedrogą slizgawkę, bo Amelka to uwielbia. W ogóle zrobiła się bardzo "ruchowym" dzieckiem, chyba nie po mamusi :-D.
Co prawda jeszcze chciałabym trampolinę dla Niuni, ale...jak na razie za droga sprawa. Tzn. ta większa, bo taka malutka to bez sensu- albo za mało sprężysta, albo spadnie.
 
hej Mamuśki :)
Odświeżę trochę wątek zakupowy....a więc zbliżają się 3 urodziny naszych Dzieciaczków (niektóre już świętowały) ;-)i tak się zastanawiam jakie macie pomysły na prezenty bo mi nic nie przychodzi do głowy ;-)może jakieś Wasze pomysły mnie zainspirują:tak::-)
 
Rysia teściowej podpowiedziałam, żeby dla L. kupiła komplet pościeli z księżniczkami i jeszcze dokupiła do tego ręcznik kąpielowy też z księżniczkami. Co od nas dostanie to nie mam pojęcia. Raczej nie będzie to coś drogiego tylko bardziej symbolicznego. No i na pewno tort, prawdopodobnie w kształcie motyla. :-)
 
Oliwia marzy o hulajnodze i łyżworolkach, więc jej powiedziałam że hulajnogę dostanie na urodziny a łyżworolki może przyniesie jej Mikołaj ;-)
 
Rysienko nasze pomysły na prezenty u Ciebie się nie sprawdzą ;-) hehe. Zuza nasza już dostała rower i hulajnogę na urodziny( w maju-coby mogła skorzystać przez lato). Ale jeszcze jej chcemy kupić coś a pomysłów jest dużo, bo ona teraz tyle rzeczy by chciała, że hoho ;-) i generalnie teraz na topie littlest pet shop. Od chrzestnej dostanie domek dla lalek. Martynke te grube wydania bo brakuje jej trzech i mówi, że musimy kupić ;-), a te książki są super.
Kanius moja też o wrotkach marzy, ale miała na nogach i za mała jest jeszcze. Za to hula na hulajnodze i jak bedziesz kupowała to moja rada kup z kółkami dwoma z przodu :-) są rewelacyjne. Bo dziecko nie zachacza butem z tyłu o kólko i śmiga jak szalona ;-).
 
Popieram hulajnogę Sarisy mamy sa zadowolone dzieci też tyle że ona jednak kosztuje a u nas się sprawdza bardzo dobrze normalna hulajnoga taka jak jezdzi Jula na niej Amelka tez już na niej umie taka zwykła na 2 kola po jednym z przodu i z tyłu mamy fajną pościel w księżniczki i mie mam już pomysłu o...w biedronce widziałam firanki z myszką miki za 50 zł chyba...a tak to brak kompletny brak pomysłów...ewentualnie dostaną na współne urodziny lapka w spadku :tak::tak::tak:
 
reklama
W końcu się zdecydowałam, a raczej Miłosz się zdecydował ;-) i zamówiłam mu na urodziny PLAY-DOH Ciastolina DŹWIG BUSTER 49365 Kalisz (3576941383) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. http://allegro.pl/show_item.php?item=3561523169 oraz http://bonito.pl/k-90171071-liczymy-magnesy-zabawa-nauka Chrzestny kupi mu LEGO DUPLO PUDEŁKO KLOCKÓW DELUX 5507 (3547804135) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. bo u nas klocki wciąż rządzą więc przyda się ich więcej :tak:Od babć dostanie zapewne pieniądze więc je przeznaczymy na ubrania.bo co jak co, ale ich nigdy za dużo :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry