reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

reklama
Który to z tych wózków? Kurcze, ja nie chciałabym na wózek wydać ponad 1000zł... wiem, ze są drogie, ale... tak w 650 chiałabym się zmieścić. Może kupię używany? Oczywiście musi byc uniwersalny, bo nie chcę za poł roku kupować drugiego.


A ja jeszcze w tym wątku wkleję linka do mojego ulubionego sklepu z bielizną "dla przyszłej i karmiącej mamy" Sklep Alles.pl
 
to ten sam model tylko rozne kolory ;-) jest ich troche do wyboru:szok: mi podoba sie ten bordowo-remowy a m,jemu mezowi zielono-kemowy:-D

a taki uzywany kosztuje okolo 400-600 zl
mi sie podoba bo jest klasyczny i ma duze kola ktore sprawdzaja sie i w miescie i na spacerach w lesie czy nawet na plazy co u nas wazne jest, i ma duza gondolke wiec dziecko spokojnie moze do 6 m-ca byc w gondoli;-)
mi nie podobaja sie te nowoczesne wozki co ladnei wygladaja dla ogolu a dziecko wykrzywione lezy i ledwo sie miesci:dry: a nei raz widzialam ze te 3 kolowe skretne maja problemy w polskich warunkach drogoewo-chodnikowych czy teraz przy duzej ilosci sniegu:sorry2:
 
ren wuzek ciekawy ale moim zdaniem malo praktyczny.Ja wole wuzki z obkrecanymi kolami bo lepiej wejsc w kazdy zakret i lepiej poruszac sie np o sklepie.
Np.ten.Tylko kolor czarno czerwony Apollo4 all in one online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby
Ogolnie to sklep gdzie zawsze wszystko kupuje .Ciuszki raczej nie bo maja prawie same orginalne czyli Mexx czy Esprit.A to niema sensu za rajstoopki wydac 10 eu !!!
 
Mnie też nie przekonują trzykołowe wozki. Nie wyobrażam sobie jak takim mozna wjechać po szynach (takich przy schodach). I na pewno musi mieć duże pompowane koła, żeby można było się wybrać na spacer do lasu...



A! i najwazniejsze - musi byc lekki! 15 kilo odpada! Póki co mieszkamy na drugim piętrze bez windy i nie wyobrażam sobie taszczenia wielkiego ciężkiego wózka po tych schodach...


Ten z Twojego linka, Muminko, wydaje się całkiem przyzwoity... Po ile teraz Euro stoi?
 
Ostatnia edycja:
ja mialam do czynienia z kilkoma i jednak wole nie skretne kola , jak juz mowilam mam dziwne upodobania :-D ale rozumiem ze wiekszosc osob woli skretne kola, tylko te 3 kolowe wydaja mi sie mniej stabilne

tu sklepik z ciuszkami :-)
Hejdzidzia sklep internetowy z odzieżą dziecięcą - Hejdzidzia sklep

foteliki
Espiro Neo (Vector)

i nad jakim takim nosidelkiem/chusta sie zastanawiam
tu linki tylko przykladowe
chusta.pl - chusty nosidełka dla dzieci i niemowląt - Którą chustę wybrać ?
Red Castle - Nosidełka, kolekcja nosidełek, NOWOŚĆ
 
Dziewczyny to tu komentujemy czy tylko wklejamy? Bo ja chcę skomentowac i nie wiem gdzie ;-(
A ja go oglądałam i przymierzałam do kupna w pierwszej ciązy. Jest świetny, klasyczny, bogata kolorystyka tylko ciężkawy. Ale gdybym miała teraz kupowac wózek to właśnie ten (komfort Dzidzi najważniejszy) a później pomyślałabym o spacerówce. Ja kupiłam 3 w 1 (cenowo atrakcyjna opcja) ale nie byłam super zadowolona.

Mnie też nie przekonują trzykołowe wozki. Nie wyobrażam sobie jak takim mozna wjechać po szynach (takich przy schodach).
ulisia ja kupiłam trzykołowca i w porównaniu z poprzednią 4-kołóką rewelacja - zwrotny, lekki i wogóle. Podjeżdżanie zależy od tego jak wózek się podbija (wjeżdżasz na tylnich). Ale czterokołówka zaiste stabilniejsza.No cóż - wszystko ma swoje wady i zalety...
 
Uwarzam ze to Pulvertrichter online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby to bardzo przydatna rzecz.Jest niedroga anaprawde wazna. Na poczatku tego niemialam ileko sie rozzsypywalo a tu cak takie codko kupilam!
A to Fläschchen-Sieb online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby tez kupilam i beznadzieja!!! Niby zapobiega zeby grodku niewpadaly do smoczka i niby sie sprawdza ale... najpierw daje sie dziecku tylko mleko ktore grodek niema bo nawet cieszko te grodki zrobic :confused: a potem jak kasza czy kleik to siateczka jest za drobna i juz wogole nied sie pic!
A to buteleczka ktora juz mam! Kunststoff-Fläschchen "Papa + Mama" online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby
A to najglupsze co znalazlam!!! Butelki jednorazowe!!!!! Einwegflaschen online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby
Suszarka do butelek jest moim zdaniem tez warzna. Niepowinno si ich klasc po umyciu na jakis recznik lub z innymi naczyniami. Fläschchen-Trockner online kaufen- baby-walz - Alles Gute für mein Baby
No razie to wszystko bo bym tu tyle rzeczy wkleila ze hej!
 
reklama
ulisia ja eu zawsze na 4 przeliczam np 300 eu to 1200 zl. Dla mnieto super cen bo w sobie wszystko.Juz go ogladalam i jest stabilny i koniecznie lekki! Teraz jest na 300 przeceniony i dlatego niewiem czy juz go niekupic. No ale to tylko 50 eu roznicy no ale to jednak za ta cene butelki i smoczki i nawet jakis gryzak sie zmiesci...
gabires
komentujemy i wklejamy!!! Trzeba obgadac co sie wkleilo!
Ren ja tym razem chce wyprobowac huste. Z Filipem mialam nosidelko. Bylo super ale to tylko tak do najwyrzej 4 msc potem kregoslop boli i baby za cieszkie.
Husta jest lepsza bo ma sie wiecej mozliwosci zawiazania Chce na kurs noszenia w huscie sie zapisac bo wiele ciekawych rzeczy mozna sie dowiedziec. Np to w jaki sposob nalozyc huste by np jak ie plecy bola albo jak brzuch boli albo jak idziesz na zakupy a jak na spacer. mam nadzieje ze zrozumiale o napisalam...
 
Do góry