reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

HAPPYBETTI może po prostu nie w każdym samochodzie pasuje, chyba to możliwe. Też właśnie tak sobie myślę, że lepiej taki dopasowany wagowo, a nie taki już do końca. Ale dylemat nadal mam :-/
 
reklama
Te większe foteliki montowane tyłem do kierunku jazdy nie mieszczą się w każdym samochodzie. Jak sie taki chce kupić to lepiej podjechać autem do sklepu i przymierzyć. Do takiego fotelika jest potrzebna dość szeroka kanapa, sporo miejsca między kanapą a przednim siedzeniem, no i długi pas bezpieczeństwa. U nas na bank by nie dało rady, a mamy fiata stilo, który nie należy do najmniejszych aut. Także takie foteliki to do dużych samochodów się nadają.
 
margerrita, mój Patryk jeszcze jeździ w nosidełku i to maxi cosi, więc chyba nie o nas ci chodziło ;-)

happy,
no pewnie racja, że te do 18 kg są lepiej dopasowane, ale ja i tak chyba bede się skłaniac do takiego fotelika co rośnie razem z dzieckiem :sorry: a nawet nie wiedziałam, że są takie foteliki co można montować i przodem i tyłem, dzięki :-)
 
HAPPY do tych fotelików montowanych jednocześnie przodem i tyłem przypadkiem iso-fix nie jest potrzebny :confused: my też takowego fotelika szukaliśmy i pamiętam, że chyba właśnie w tym sęk był. a że u nas samochód raczej z tych mniej nowoczesnych to takowego systemu niet. Odnośnie fotelików jeszcze to fakt - najlepiej podjechac do sklepu i wyprobować. Nasz maxi-cosi mieści się spokojnie do clio teściów (nasz samochód dalej popsiuty, więc juz od ponad miesiąca clio jeździmy :wściekła/y:), więc jakoś dużo miejsca nie wymaga ;-). A pasy dodatkowe w zestawie z fotelikiem były, więc i ten temat odpadł ;-)
 
Roxi bylam pewna, że mamy takie same foteliki, mhyyy
sugar no cena zabojcza, ja bym sie bala z taka po miescie chodzic
 
Ostatnia edycja:
Happybeti, ale mi ta torebka do wózka potrzebna.
Sugar,ale ja mówiłam,że się nie czepiam,bo sama często Offtopic robię:)- chciałam tylko wrócic do tematu.A że moda i torebki średnio mnie interesują(alien,hehe;)),to nawet nie otworzyłam linka,wiec nie wiedziałam,o jaka torebkę chodzi ;DDDD

HAPPY do tych fotelików montowanych jednocześnie przodem i tyłem przypadkiem iso-fix nie jest potrzebny :confused: my też takowego fotelika szukaliśmy i pamiętam, że chyba właśnie w tym sęk był. a że u nas samochód raczej z tych mniej nowoczesnych to takowego systemu niet. Odnośnie fotelików jeszcze to fakt - najlepiej podjechac do sklepu i wyprobować. Nasz maxi-cosi mieści się spokojnie do clio teściów (nasz samochód dalej popsiuty, więc juz od ponad miesiąca clio jeździmy :wściekła/y:), więc jakoś dużo miejsca nie wymaga ;-). A pasy dodatkowe w zestawie z fotelikiem były, więc i ten temat odpadł ;-)
Ten fotelik nie wymaga Isofixu- w instrukcji jest pokazane,jak go pasami przypinac i przodem tak go zamontowalismy.A samochód mamy Berlingo,to chyba duży???Ale może "krótki" ,bo fotel z przodu maksymalnie dosuniety jest,a i tak się nie mieści.No,nic,trudno...
M.,oczywiście był w sklepie samochodem,ale czy to facetowi przyjdzie do łepetyny,by wypróbować;)?
 
reklama
Do góry