reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo - Wyprawkowy

ja kupilam takie grube sweicowe i mazaki, na razie maluje po sobie i po wszytkim tylko nie po kartce, na kartce siada :-):-):-)
lolisza a co to za farbki, bo tez takie chce
sugar sanki wypas, ale sie zastanawiam czy oni z tego spiworka nie beda chcieli wychodzic?
a co do serii mamuta, my mamy krzeslko, satbilne nie jest, zwlaszcza jak na nie wejdzie i stoi opierajac sie to gdyby nie szybka nasza reakcja to byloby bach
 
reklama
lolisza sanki naprawdę rewelacyjne, też się balam czy będą OK.
margarita śpiworek jest wyodrębniony na fakturze, więc pewnie się można dogadac i kupic bez, ale fajny jest. Dziecko można przypiąc w środku, żeby nie wypadło, a z wychodzeniem/ wyjmowaniem nie ma problemu, bo rozpina się na całości.
 
rysia- my mamy mamuta, ale Arek tam nie siedzi, tylko jeździ tymi krzesełkami w sumie jednym po domu, chodzik sobie z niego zrobił. Ale polecam. Co do rysowania to są kredki dla dzieci od roku takie z serii Big. A mój też rysuje, i je od razu kredki. On małpuje siostrę, a jedynie co tam na bazgrał to kropki i kreski.

dawidowe- co do tych literek magnetycznych to są małe, córka ma i jej pochowałam bo Arek je ale Znikopis to rewelacja, nie brudzi i go się nie zje a można nim rysować, mój Arek lubi przybijać stempelki.
 
Ostatnia edycja:
makuc, baaardzo mi sie podobają :-) aż chyba sama się wybiore do jakiegoś sklepu i zakupie takie dla Patryka, oczywiście w innym kolorze ;-)
 
reklama
Do góry