reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

misiunia ja kupiłam Olkowi takie miękkie buciki w pepco na 13 zł sznurowane ala trampki. On co prawda jeszcze nie chodzi ale myślę, że do chodzenia po suchym by się nadawały.
Przerażają mnie ceny tych bucików drogie że szok...
 
reklama
w deichmannie są niedrogie butki do chodzenia. My wczoraj dostaliśmy sporo ciuszków od teściowej, przywiozła dla wnusi i 3 pary butków :)
 
ja wiem, ze w wielu sklepach można kupić fajne buty i nawet nie wszystkie drogie, tylko na Majke nie ma rozmiaru
jaką sługość stópki mają wasze dzieci?
bo moja ma 10 cm i jedynie buty co maja 11 cm wkładke pasuja a takich jest mało, praktyczni spotkałam tylko 1 pare, a wszystkie buty z najmniejszego rozmiaru mają 12 cm wkładki, nie kupie jej przecież 2 cm za duzych butów ;/.
 
znalazłam na allegro jedne, ale są drogie i jeszcze przesyłka do tego.. chyba zaczekam jeszcze chwile, jeszcze dzis ide do pobliskiego sklepu zobaczyc :)
 
misiunia przemysl zakup ja powiem szczerze ze kupilam 2 cm za duze i nie zaluje a wrecz sie ciesze ze nie wyrzucilam kasy w bloto bo jak maly w domku byl ubralam butka postawilam go to byly w sam raz tak jak trzeba 5mm luzu :)
 
reklama
Dziewczynki macie moze te foteliki, bo mam dylemat ktory wybrac:hmm::crazy:. Znalazłam tu na watku, ze Marta ma ten pierwszy;-), a Sara ten drugi;-). Ja chyba bym wybrała ten pierwszy, ale minusem dla mnie jest ze mało rozkłąda sie do pozycji połlezacej. Jestem w kropce, a chciałabym zamowic bo mały w tym małym juz siedziec nie chce, a wage 9 kg własnie przekroczył wiec czas najwyzszy:tak:

RECARO YOUNG SPORT 2011 9 kolorów + wysyłka gratis (1720528946) - Aukcje internetowe Allegro

Fotelik Samochodowy ROMER KING PLUS 2011 9-18kg (1725644364) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry