reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
witam,
Gaju z tymi kredkami do wody dobry pomysł podunełaś:) a możesz linka podesłać:>??
inzagata mój synek ma rowerek PUKY Rowerek biegowy Puky LR M czerwony droższy ale śmiga już nim po domu bez problemu w butach ,w skarpetach troszkę gorzej ten który ty podałaś jest za duży dla takiego dziecka musi swobodnie nogami ziemi sięgnąć a wątpię że twój maluszk na tym rowerku dosięgnie za rok owszem ale nie teraz.
zobacz nasz rowerek na najniższym siodełku ma 30 cm a ten co ty dałaś ma 37 więc nie sięgnie nóżką ziemi nawet w buciku.
 
Gaja, ja mam mazaki do kąpieli, mała bardzo je lubi.

Dziewczyny, na pewno większość z Was używa już spacerówek typu parasolka. Mogłybyście napisać, jak się sprawują. Chciałabym kupić taką Karolince, ale wybór nie jest łatwy.
 
Hej dziewczyny!
Ja kupilam te mazaki do kapieli,i niestety maly nie jest nimi zainteresowany,za to corce sie spodobaly i marze sobie po wannie,a Thorianek to uwielbia sie bawic butelkami po plynach przelewa sobie wode.
 
Whitney, nam też temat spacerówki spędzał sen z oczu bo wybór ogromny a jak co do czego to nie można się na nic zdecydować. Sprzedaliśmy wózek głęboki w dobrej cenie więc zainwestowaliśmy w peg perego, o taki:

Peg Perego Vela Easy Drive.

Przede wszystkim ma ogromny kosz, jest leciutki,łatwo go przetransportować i rozkłada się prawie do pozycji leżącej :)
 
ja mam baby design trip Wózek BABY Design TRIP +Okrycie+Wys.0zł +Folia (2198390722) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. zielony jestem zadowolona :) wiele przeszedł malutki jest po złożeniu i lekki.

edit: jak mam być szczera kupiła bym wózek używany firmowy bo na nowy szkoda kasy a niektóre używki są w lepszym stanie niż ten nasz. z tym że nasz wózek jest nieszanowany jedździł po górach ,kamieniach ,nierównych chodnikach , lesnych ścieżkach itd. 2giego dziecka napweno by nie strzymał.
 
Ostatnia edycja:
reklama
reklama
Do góry