reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

dorotka.1

doube mamy 06.07,09.10
Dołączył(a)
20 Grudzień 2006
Postów
7 297
Miasto
centrum pl
tak wiec na prosbe min Mychy zakladam ten wątek:-)

tu bedziemy mogly wklejac linki,pisac co kupimy lub kupilysmy dla nas samych i naszych maluszkow:-):-):-):-):-)
 
reklama
Dziękuję Ci bardzo Dorotko :0

Będziemy mogły wreszcie pisać na temat kiedy i co kupujemy. Także chwalcie się tutaj wszelkimi zakupowymi szaleństwami :tak:
 
Ten drugi mi się dużo bardziej podoba ;)
Ja głęboki mam po Hubercie, teraz tylko kupię sobie samą spacerówkę a marzy mi się QUINNY SPEEDI czyli coś takiego jakby ktoś nie wiedział ;-)
931384030_2
 
ja mam po julce quinny buzza:tak:
i z gondolką i spacerowka super:tak:

a parasolke kupilam silvercrossa tez polecam
o jak super ze masz buzz'a 3 czy 4 ? Ja już prawie na 100% zdecudowałam się na 4 ale nie wiem czy gondola jest obszerna bo poprzednio miała bebe confort i gondolka była super:)Tak więc jaj jest gondola? Można spokojnie wozić dzidzię do 6m-ca i to zimą, w kombinezonie?Będę wdzięczna za odp :)
 
ja mam ten i nie zamierzam zmieniac,dosc lekki, bardzo zwrotny, bez problemu po lesie, plaze tez pokonywal:tak:
http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=602&<osCsid>

parasolka maclaren- boska

Nadia jest dosc wozkowa,po parku, plazy biega godzinami ale jak na spacer czy zakupy lubi wozic swoje 4L:sorry:

zastanawiam sie nad mutsy transporterem, by moc nakladac fotelik- maxicosi, nie wiem jak bedzie wygladalo odbieranie z przedszkola z niemowlakiem w chuscie, bo trzeba mala przeciez ubrac a tu berbec wisi z przody w chuscie
dla mnie chodzenie z fotelikiem na ramieniu to mordega na miare maratonu:-D
czy sie opyla wydawac kase na mutsy transp by tylko do samochodu miec,sama nie wiem,,,musze podumac:eek:

moze macie jakies rozwiazanie mojego dylema;-)
 
Ostatnia edycja:
wlasnie poczytalam o QUINNY SPEEDI SX wydlada lepiej niz transporter- gorsze tylko kolory, ale fotelik maxi cosi pasuje,latwo i szybko sie sklada - chyba kupie uzywana spacerowke jako dodatkowy na przemieszczanie sie samochodem:tak: bo 3 kolowe z zime na naszych wertepach i oczyszczonych z sniegu chodnikach to nie wiem jak sie bedzie sprawdzac, szwedzki citycross dal rady bez problemu no i chusta jeszcze;-)

moje zakupy beda ograniczone bo wszystko mam juz z szalu zakupowego ktory mnie dopadl 2.5 roku temu:-D
 
reklama
ja nie zamierzam kupować drogiego wózka, do 1000 zł wystarczy.
A wyglądem wyglądają jak te za 2000 zł. Zresztą każdy ma inny gust ja wiem że najpierw będę musiała głęboki sprzedać w razie gdybym spacerówkę chciała a w moim małym mieście nikt za 1000 zł używanego nie kupi.
 
Do góry