reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

to nie ja nie mam roana:-) ja mam rodeo- trójkołowca, hymmm Tosia a masz jak pojechać i przymierzyć się do tego wózka do sklepu jakiegoś np.??
 
reklama
a tu czysto, jasno i klarownie :-)
Dziewczyny moje niezastąpione, dziękuje i kupuję! :-)
cmoki
Kredeczko, nie ma u nas... ale powiem, ze ja do wszystkiego co się przymierzam to mi pasuje, bo poprostu sie nie znam i doświadczenia nie mam.. :-)
 
Aderk - to przepraszam:)ale Roan czy Rodeo?brzmi podobnie, nie?

ja nie mam trojkolowca, tylko dlatego, ze moje Kochanie jest starej daty:)no ale co zrobisz?sama go sobie wybralam...o KOchaniu mowie oczywiscie...

Tosia - byle ladnie wygladalo, nie?a o reszte to sie bedziemy pozniej martwic;)
 
Aderk - to przepraszam:)ale Roan czy Rodeo?brzmi podobnie, nie?

ja nie mam trojkolowca, tylko dlatego, ze moje Kochanie jest starej daty:)no ale co zrobisz?sama go sobie wybralam...o KOchaniu mowie oczywiscie...

Tosia - byle ladnie wygladalo, nie?a o reszte to sie bedziemy pozniej martwic;)
a nic nie szkodzi , u nas od początku zgodnie się zdecydowaliśmy na wersje 3-kołową, ma wiele przeciwników ale też i wiele zwolenników
 
Dziewczynki, doradźcie mi proszę... mam okazję kupić dokładnie ten klasyczny wózek za 900 zł, kolor jak na zdjęciu
Roan Marita 504
od Dziewczyny tu od nas z forum, króciutko używany z dodatkowym oryginalnym fotelikiem do niego .. z Dziewczyną kontakt mam super.. Dziś musze dac odpowiedź.. Wy kochane macie doświadczenie, pomocy!!!

Ja czerwcowa mama 2010 mam wózek Roan i naprawdę polecam.
 
Dziewczyny czy moglbyscie wrzucic link do tego termometru o ktorym niedawno pisalyscie? nie moge znalezc a chcailam go zakupic:) tylko nie pamietam jaka firma, a cena byla cos ok 65 pln.
Dzieki!!!
 
Dziewczynki, doradźcie mi proszę... mam okazję kupić dokładnie ten klasyczny wózek za 900 zł, kolor jak na zdjęciu
Roan Marita 504
od Dziewczyny tu od nas z forum, króciutko używany z dodatkowym oryginalnym fotelikiem do niego .. z Dziewczyną kontakt mam super.. Dziś musze dac odpowiedź.. Wy kochane macie doświadczenie, pomocy!!!

Ja z Anią miałam Roana Maritę i byłam bardzo zadowolona.
Gdybym miała wiekszy samochód nie zamieniłabym go na innego.
Jeździ sie nim super. Ma resory, można nim bujac, prowadzi sie lekko, wjazd na krawężnik bez problemu.
Ma dużą gondolę, spacerówkę używałam zimą i była super.
Z tym, że wózek ma szeroki i dosyc ciężki slelaż. Sama nie byłam w stanie go nawet objąć.
Zjeżdżałam ze stelażem po schodach, potem znosiłam gondolę. Po schodach dokładnie tak samo.
Spacerówkę, znosił mi rano mąż bo wychodził wczesniej do pracy, zostawiał na dole, potem ja znosiłam Anię i zjeżdżałam z tych kilku schodków przed klatką.
A to moja Ania w spacerówce

DSC04822.jpgANULA 074.jpg
 
A tak swoją drogą wpadam tu bo mam do sprzedania jednorazowe majtki poporodowe firmy Horizon rozmiar 42-44 opakowanie 7sztuk +1sztuka (została mi z opakowania) cena 13zł (z kosztami przesyłki)

DSCN0673.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja z Anią miałam Roana Maritę i byłam bardzo zadowolona.
Gdybym miała wiekszy samochód nie zamieniłabym go na innego.
Jeździ sie nim super. Ma resory, można nim bujac, prowadzi sie lekko, wjazd na krawężnik bez problemu.
Ma dużą gondolę, spacerówkę używałam zimą i była super.
Z tym, że wózek ma szeroki i dosyc ciężki slelaż. Sama nie byłam w stanie go nawet objąć.
Zjeżdżałam ze stelażem po schodach, potem znosiłam gondolę. Po schodach dokładnie tak samo.
Spacerówkę, znosił mi rano mąż bo wychodził wczesniej do pracy, zostawiał na dole, potem ja znosiłam Anię i zjeżdżałam z tych kilku schodków przed klatką.
A to moja Ania w spacerówce

Zobacz załącznik 277569Zobacz załącznik 277570

Dziewczynki, jesteście normalnie niezastąpione!!!
 
Do góry