reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Dziewczyny zmienie troszke temat - powiedzcie mi jaka czapka nadaje sie dla maluszka na wyjscie ze szpitala ? bo ja mam 3 takie po kapieli cieniutkie , a jedna powinna byc grubsza ale nie wiem zbytnio jaka to ma byc - widzialam dzis w Pepco taka ciut grubsza , bo wywijana na uszka ale nie wiazana - czy moze wystarczy cienka czapeczka , a i tak mam przygotowany pajacyk polarkowy z kapturem , ktory mysle zeby nalozyc maluchowi . Termin mam na 20 wrzesnia wiec bedzie pewnie pogoda w miare mam nadzieje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajnie, że piszecie o tych podgrzewaczach. Mi teściowa zrobiła prezent i kupiła podgrzewacz z Aventu, ale sama nie wiem, czy będę go używać, bo sama bym go chyba raczej nie kupiła. Pojęcia nawet nie mam, jak to pieroństwo obsługiwać... Najlepsze jest to, że kupiła mi do tego dwie butelki Dr Brown's, a ja chciałam butelki z Aventu! Tak to jest, jak się nie zapyta... Wiem, że ona chce dobrze, ale mogła się np. umówić ze mną, że razem pójdziemy do sklepu, a nie nakupować pełno towaru i zrobić mi wielkie surprise... (pomijam fakt, że ja ogólnie nie lubię niespodzianek :/). I teraz, jak już mam te butelki, to nie wiem, czy kupować z Aventu, bo szkoda mi kasy, skoro już mam, i nie wiem, co zrobić :/ Dziewczyny, w ile butelek Wy się zaopatrzyłyście???

ja mam dokladnie 6 buteleczek Tommee Tippe po 150ml a to dlatego ze moja mama trafila w Tesco na wielka wyprzedaż gdzie zplacila za jedno opakowanie w ktorym byly dwie buteleczki 7 złotych wiec bardziej sie oplacalo kupic nowe butelki niz same smoczki na wymiane:D
 
Marbus Ty sie ciesz ze teściowa nie kupiła Ci takich zwykłych szklanych butelek po 4zl :) bo ja pewnie własnie takie bym dostała :)))
moim zdniem na razie nie mam sensu dokupywać butelek, dwie Ci starczą, ja też mam taki "starter"

Dzięki, Asiek, wiesz, w ten sposób na to nie spojrzałam :)

A podpowiedzcie mi jeszcze, jak to jest: czy do podgrzewacza z Aventu mogę mieć butelki innej firmy? I jeśli zdecyduję się po porodzie na laktator np. też z Aventu, to czy butelki mogę mieć z innej firmy? Bo ostatnio babka w aptece sugerowała mi, że laktator i butelka powinny być z tej samej firmy...
 
Co do czapeczki ja zabieram taką średnio cieńką, rozciągliwą wiązaną i zakrywającą uszka :) Mam dwie mniejsza i większą bo córa miałam akcje że ta mała na głowe jej nie wchodziła :)
 
reklama
Dziewczynki podrzuccie jakas torbe z przewijakiem.Przy pierwszym dziecku mialam i torbe i plecak ale szybko sie rozwalily wiec teraz szukam czegos solidnego. Poleccie mi cos:) pliss
 
Do góry