reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

fajne te pajace na wyjscie w sam raz, ja mam takie misiowe spodenki tzn. półspiochy i bluze do kompletu z kapturkiem na wyjscie. Ciekawe jaka pogoda będzie zresztą jak będzie zimno to kocykiem dodatkowo można okryc, to przecież tylko ze szpitala do auta.
 
reklama
ja mam też taki podobny pajac na wyjście jakby z grubego weluru a takie misiowe to mam dwa chciałam zabrać ten biały welurowy ale już sama nie wiem doradźcie za chwilę wstawie fotki a ciuszki to te wszystkie dostałam od znajomej i kuzynki nie musiałam nic kupowac
ten biały jest chyba najmniejszy i ma zamykane stópki i wywijane łapki także wydaje mi się najodpowiedniejszy na wyjście ze szpitala
ten błękitny jest za cienki wydaje mi się bo tylko z tego puszku i też jest malutki
a ten brazowy jest juz na 62 czyli większy ale na podszewce
a ten zielony to już typowo zimowy 62 rozmiar i ma te butki dodatkowo i rękawiczki Zdjęcie0292.jpgZdjęcie0290.jpgZdjęcie0289.jpgZdjęcie0291.jpg
 
Ostatnia edycja:
Fajniutkie te pajace na wyjście. Sama zastanawiałam się nad kupnem takiego samego ale w lumpku za 10 zł upolowałam taki szary z gapa może trochę na wyrost i taki biały sztruksowy pajaco-śpiwór za 7 zł :) i jeszcze kilka rzeczy każda za 1 zł. I ciągle mam wrażenie, że mało mam tych ubranek...

Zdjęcie049.jpgZdjęcie042.jpgZdjęcie023.jpg

a w textil markecie jest wyprzedaż bodów ale ja się za późno zorientowałam i udało mi się kupić tylko jedne w rozmiarze 62 całe rozpinane za 10 zł i dwie pary fajniutkich skarpetek po 3 zł
 
Witajcie Dziewczyny
ja tak zawzse wpadam jak po ogien:) ale mam pytanie dla tych ktore kupowaly lezaczek fisher price, bo zauwazylam ze te do 18 kg sa dwa rodzaje.Ktory polecacie bardziej z metalowymi nogami czy plastikowymi? te z metalowymi sa tansze wiec sklaniam sie w tym kierunku ale moze te drugie sa lepsze pod jakims innym wzgledem? doradzcie prosze:)
 
fajne te pajace na wyjscie w sam raz, ja mam takie misiowe spodenki tzn. półspiochy i bluze do kompletu z kapturkiem na wyjscie. Ciekawe jaka pogoda będzie zresztą jak będzie zimno to kocykiem dodatkowo można okryc, to przecież tylko ze szpitala do auta.

Guusia
ja tez mam na wyjscie spodenki i bluze z kapturem. Chyba ze spotkam jakis pajacyk cieplejszy to kupie.

Lilula wydaje mi sie ze ten biały i błekitny bedzie w sam raz na wyjscie ze szpitala. Przygotuj obydwa, i zobaczysz jaka bedzie pogoda w wniu wyjscia do domku. Przeciez i tak jeszcze dzidzia bedzie ubrana spiochy i kaftanik albo body i pajaca.
 
ja mam też taki podobny pajac na wyjście jakby z grubego weluru a takie misiowe to mam dwa chciałam zabrać ten biały welurowy ale już sama nie wiem doradźcie za chwilę wstawie fotki a ciuszki to te wszystkie dostałam od znajomej i kuzynki nie musiałam nic kupowac
ten biały jest chyba najmniejszy i ma zamykane stópki i wywijane łapki także wydaje mi się najodpowiedniejszy na wyjście ze szpitala
ten błękitny jest za cienki wydaje mi się bo tylko z tego puszku i też jest malutki
a ten brazowy jest juz na 62 czyli większy ale na podszewce
a ten zielony to już typowo zimowy 62 rozmiar i ma te butki dodatkowo i rękawiczkiZobacz załącznik 280221Zobacz załącznik 280220Zobacz załącznik 280223Zobacz załącznik 280222
Myślę,że biały będzie git.
 
P1170412.JPG
kupiłam małemu wczoraj w przypływie weny 2 kurtki i spodenki wprawdzie ta brązowa duża ale myślę że na zimę (styczeń)będzie jak ulał, ta żółta to wiatrówka bo ta pogoda taka do d... :crazy: a w kombinezon go jeszcze nie ubiorę bo aż tak zimno nie ma :-p
dziewczynki a pytanko mam jeszcze jaka czapę ubieracie bo tak myślę i czapki na taka pogodę to nie mam ??
 
Ostatnia edycja:
Anitas2 bardzo ładny ten spiworek. Na pewno przyda Ci sie do chrztu, jak i na spacerki. I wydaje sie bardzo milutki w dotyku.

Dziewczyny mam pytanko, pewnie powtorzone po raz ktorys. Czy ktoras kupowała fotelik Maxi Cosi Citi. I czym on sie rozni od Maxi Cosi Cabrio Fix? Bo zdecydowani jestesmy na ten pierwszy, i nie wiem czy nie odwalimy babola.
 
reklama
Dokładnie tak do grudnia rozmiar 62 będzie najlepszy, a na potem 68. W sumie to zależy też od firmy bo np. H&M 62 jest naprawdę spore i może wystarczyc na calutką zimę ;))
 
Do góry