reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

Anitas2 bardzo ładny ten spiworek. Na pewno przyda Ci sie do chrztu, jak i na spacerki. I wydaje sie bardzo milutki w dotyku.

Dziewczyny mam pytanko, pewnie powtorzone po raz ktorys. Czy ktoras kupowała fotelik Maxi Cosi Citi. I czym on sie rozni od Maxi Cosi Cabrio Fix? Bo zdecydowani jestesmy na ten pierwszy, i nie wiem czy nie odwalimy babola.

Z tego co się orientuję to chyba bezpieczeństwem: Citi ma 3 gwiazdki w testach ADAC a CabrioFix 5. Też mieliśmy kupić Citi, ale trafiłam w dobrej cenie CabrioFixa. Nie wiem jeszcze czy przypadkiem nie chodzi tu też o możliwość montażu na bazie Isofix, ale może któraś dziewczyna będzie lepiej poinformowana i wszystko wyjaśni :-)
 
reklama
Anitas2 bardzo ładny ten spiworek. Na pewno przyda Ci sie do chrztu, jak i na spacerki. I wydaje sie bardzo milutki w dotyku.

Dziewczyny mam pytanko, pewnie powtorzone po raz ktorys. Czy ktoras kupowała fotelik Maxi Cosi Citi. I czym on sie rozni od Maxi Cosi Cabrio Fix? Bo zdecydowani jestesmy na ten pierwszy, i nie wiem czy nie odwalimy babola.
Pojęcia nie mam, zamówiłam cabrio
 
ja tez mialam kupowac Maxi Cosi Citi ale w koncu zdecydowalalm sie na Cabrio bo ma lepsze osiagi w testach bezpieczenstwa a to jest dla mnie najwazniejsze. a rozni sie chyba nie wiele ma ten system boczny sps no i jest ciezszy:)
 
Kasik - przeszukałam net dla Ciebie :-)

Różnice:

1. Przede wszystkim testy bezpieczeństwa Cabrio Fix są lepsze niż City (tak jak pisałam, 3 do 5).
2. Sama konstrukcja Cabrio fotelika jest oparta na nowszej technologii. Jest głębszy, szerszy, tapicerka uszyta z lepszych jakościowo materiałów.
3. Cabrio Fix ma możliwość montowania z bazą, City niestety takie możliwości nie ma.
4. Cena ;-)
 
Kasik - przeszukałam net dla Ciebie :-)

Różnice:

1. Przede wszystkim testy bezpieczeństwa Cabrio Fix są lepsze niż City (tak jak pisałam, 3 do 5).
2. Sama konstrukcja Cabrio fotelika jest oparta na nowszej technologii. Jest głębszy, szerszy, tapicerka uszyta z lepszych jakościowo materiałów.
3. Cabrio Fix ma możliwość montowania z bazą, City niestety takie możliwości nie ma.
4. Cena ;-)

Dzieki Marta, kochana jestes.
Ja tez cos szukałam w necie, ale zapytałam Was, bo tam tyle tego, ze nie wiadomo co czytac.
Musze poszukac na allegro jakiejs oferty na ten Cabrio Fix
 
A wiec z tego co ja wiem - rozmawialam z facetem prowadzacym hurtownie dziecinna , zreszta bardzo wtahemniczonym w szczegoly tego co sprzedaje i powiedzial , ze Citi i Cabrio Fix rozni sie tylko cena - cala reszta to sprawa marketingu i ceny - irma stawia na promocje Cabrio Fix i wymysla dodatki , upieksza kolorystyke - a cala machina dzialania fotelika jest taka sama w Cabrio jak i w Citi - a Citi ma tylko 4 kolory i nie ma moze bajerow jakis , a bezpieczenstwo jest takie same w jednym jak i w drugim. I kupilismy Citi .



Z tego co się orientuję to chyba bezpieczeństwem: Citi ma 3 gwiazdki w testach ADAC a CabrioFix 5. Też mieliśmy kupić Citi, ale trafiłam w dobrej cenie CabrioFixa. Nie wiem jeszcze czy przypadkiem nie chodzi tu też o możliwość montażu na bazie Isofix, ale może któraś dziewczyna będzie lepiej poinformowana i wszystko wyjaśni :-)
 
Widze ,ze Maxi Cosi goruje u nas :) Ja od poczatku nastawialam sie na maxi cosi i w koncu po opiniach znajomych i informacji w internecie oraz od sprzedawcow zakupilismy Maxi Cosi Pebble :)
 
A wiec z tego co ja wiem - rozmawialam z facetem prowadzacym hurtownie dziecinna , zreszta bardzo wtahemniczonym w szczegoly tego co sprzedaje i powiedzial , ze Citi i Cabrio Fix rozni sie tylko cena - cala reszta to sprawa marketingu i ceny - irma stawia na promocje Cabrio Fix i wymysla dodatki , upieksza kolorystyke - a cala machina dzialania fotelika jest taka sama w Cabrio jak i w Citi - a Citi ma tylko 4 kolory i nie ma moze bajerow jakis , a bezpieczenstwo jest takie same w jednym jak i w drugim. I kupilismy Citi .

Jak ja pytałam w sklepie to powiedzieli mi tak jak pisała Aśka i Marta, że Cabrio Fix jest z Isofixem a City nie ma tej możliwości.

Śpiworek dziś przyszedł, jest śliczny i milutki:-)
 
reklama
Do góry