reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

A w Tesco Pampersy Jumbo Pack (184 sztuki) za 92,50 - opłaca się, ale ja już się boje więcej kupować bo jak się okaże ze mały uczulony? ;/

Jak ja pytałam w sklepie to powiedzieli mi tak jak pisała Aśka i Marta, że Cabrio Fix jest z Isofixem a City nie ma tej możliwości.

Śpiworek dziś przyszedł, jest śliczny i milutki:-)

To super, że jesteś zadowolona ze śpiworka :D

Marja - nie wydaje mi się, żeby sprzedawca był kompetentny i szczery... Przykro mi, ale testy bezpieczeństwa mówią same za siebie więc jak on może Ci wmawiać, że dwa różne modele fotelika są tak samo bezpieczne (skoro mają różne oceny bezpieczeńśtwa)? Poza tym poczytaj na innych forach - użytkownicy obydwu modeli piszę o tym, że Cabrio jest faktycznie przestrzenniejszy (większy i szerszy).
 
reklama
marta2411 hehe ja od początku się na niego napalałam właśnie ze względu na wygląd ale bardzo długo cena nas straszyła ,aż w końcu trafiła się okazja i zapłaciliśmy zamiast prawie700zl tylko za cene maxi cosi citi czyli nie cale 400 :D ale cieszyłam się jak dziecko hehe a kolorek to lapis blue :)
 
marta2411 hehe ja od początku się na niego napalałam właśnie ze względu na wygląd ale bardzo długo cena nas straszyła ,aż w końcu trafiła się okazja i zapłaciliśmy zamiast prawie700zl tylko za cene maxi cosi citi czyli nie cale 400 :D ale cieszyłam się jak dziecko hehe a kolorek to lapis blue :)

To super cena :) Ja dałam 400 za CabrioFixa i też się cieszyłam, że tanio jak za nówkę :D I nawet koloru nie wybrzydzałam ;P Mamy Tango Red.
 
ja za maxi cosi cabrio zaplacilam 489 bo nie chcailam zadnych "gratisow". my mamy kolor black reflection bo taki sam mam dla starszaka tylko on ma maxi cosi priori:) ladnie razem wygladaja. przy pierwszym dziecku mielismy graco wiec jesli chodzi o porownanie to maxi cosi jest o niebo lepszy, solidniej wykonany i lepszy disajn:) naprawde bardzo mi sie podoba, sama bym w takim pojezdzila.
i nie sugerujcie sie tym co mowia sprzedawcy odnosnie produktow bo sa to zazwyczaj malo kompetentni ludzie. jak kupowalam agd do mieszkania to mi wmawiali ze amica i electrolux to to samo tylko sie cena roznia:D a to ze cos ma klase energooszczednosci B czy A++ to jest tylko pic reklamowy:d wiec z takimi sprzedawcami mialam do czynienia i teraz wole cos kupic w necie by uniknac niepotzrebnych komentarzy w sklepie:)
 
jak kupowalam agd do mieszkania to mi wmawiali ze amica i electrolux to to samo tylko sie cena roznia:D a to ze cos ma klase energooszczednosci B czy A++ to jest tylko pic reklamowy:d wiec z takimi sprzedawcami mialam do czynienia i teraz wole cos kupic w necie by uniknac niepotzrebnych komentarzy w sklepie:)

Hahahaha, dobre :D Ja też wolę kupić w necie i nie słuchać pierdół ;P
 
Witam,
Jesli chodzi o maxi cosi cabriofix to z bazą isofix jest najbezpieczniejszy i w testach wypada lepiej , tapicerka jest lepszej jakości od citi. citi jest pierwszym modelem maxi cosi. citi nie ma bazy isofix. Dziewczyny jak kupujecie fotelik to dopasujcie sobie do wózka ,zebyście mogły go wpiąć w wózek to jest naprawde wygoda. Też myślałam o maxi cosi i nad wózkiem mura 4 , ale wygrał casualplay S4(dużo lżejszy i duża wygodna spcerówka,gondola z możliwościa zapiecia w aucie) i do tego kupiłam fotelik prima- też długo nad nim myślałam. Nie do wszystkich wózków ten fotelik pasuje. Natomiast fotelik maxi cosi pasuje do wózków różnych firm.
Pearl07- zagodze sie z tobą , że niektórzy sprzedawcy gadają na odpier....dol sie ,to dlatego ,ze sie nie przykładają do swojej pracy, nie raz słyszałam. Pracuje w sklepie z zaopatrzeniem dla dzieci i własnie moim działem jest metal czyli wózki ,foteliki , łóżeczka. bardzo mnie to wogole interesuje i teraz jak jestem w ciąży i kupowałam wózek i fotelik to pare miesięcy spedziłam przed pułkami i porównywałam takie fotele i takie , wózki róznych firm.Jak sie cos ma na co dzień i jakie maja plusy i minusy to jest naprawde ciężko.
Jesli macie jakies pytanie odnośnie wózka czy fotela to piszcie chętnie wam odp.
 
Teraz juz tak z doswiadczenia napisze , ze kupilam za malo ubranek na rozmiar 56. Wczoraj dokupowalam Body ( szczegonie z dlugim rekawkiem) i pajacyki. W sumie mam juz 7 Body i 4 pajacyki. Spioszki jak dla mnie nie praktyczne.
Za to polspioszki jak najbardziej.
Moj maly urodzil sie 51 cm dlugi ( w Niemczech mierza inaczej- klada na miarke i odczytuja wynik od glowki do stopki ) wg polskiego mierzenia po krzywiznach ma 54 cm.
 
Teraz juz tak z doswiadczenia napisze , ze kupilam za malo ubranek na rozmiar 56. Wczoraj dokupowalam Body ( szczegonie z dlugim rekawkiem) i pajacyki. W sumie mam juz 7 Body i 4 pajacyki. Spioszki jak dla mnie nie praktyczne.
Za to polspioszki jak najbardziej.
Moj maly urodzil sie 51 cm dlugi ( w Niemczech mierza inaczej- klada na miarke i odczytuja wynik od glowki do stopki ) wg polskiego mierzenia po krzywiznach ma 54 cm.

Mi własnie sie zdaje, ze mam za mało ciuszkow własnie w tym rozmiarze. Wiec jak bede na zakupach musze jeszcze cos dokupic.
Oj fajnie, teraz doswiadczone mamusie beda nam pisały co przydatne, a co zbedne
 
reklama
A ja nie mam prawie w ogóle ciuszków w rozmiarze 56... Najwięcej mam 62. Nie można dziecka ubrać w większe ciuszki...? Dla mnie kupowanie ciuszków na miesiąc jest trochę bez sensu... Chyba że babcie jeszcze poszaleją ;) Poza tym lekarz powiedział mi, że dziecko jest duże, a ciągle przybiera. Zobaczymy :) Dobrze, że część wrześnióweczek już urodziła i możecie nas poratować dobrymi radami :)))
 
Do góry