reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowo-Wyprawkowy:)

reklama
dziękuje kochane za miłe słowa, mamy tylko cholerną kawalerkę i ciężko jest się pomieścić :(((( dziewczynki powinny mieć swój pokój... ach :(
 
Bardzo ładnie dziewczyny urządziłyście pokoiki dla swoich pociech!
Ja jeszcze nic przez to głupie leżenie!

Mam pytanie: czy kupowała któraś kołyskę Coneco? Zastanawiam się, czy to nie jest dobre rozwiązanie dla mnie na te pierwsze miesiące, bo na razie nie mam gdzie wcisnąć łóżeczka. Poza tym boję się, że synek wdał się w starszą siostrę i nie będzie chciał w nim spać!
Może taka kołyska, ze względu na swoją mobilność byłaby fajna?

Do porodu tak mało czasu, a jeszcze nie jestem przeszykowana!

Idę pakować torbę!
 
Dziewczyny poleccie mi jakis lezaczek, juz sama nie wiem co myslec o tym Fisher Price do 18 kg. jedni pisza ze super inni ze dla maluszkow sie nie nadaje. no juz sama nie wiem...
 
No ja tez jeszcze nie wybralam - ale ten 3 w 1 mysle ,ze jest ok - i ma te szerokie "plozy" wiec mysle ,ze dla maluszkow jest ok - bo patrzac na inne to sa duzo brzydsze i wygladaja na mniej solidne - chociaz patrzylam na allegro to jeszcze jeden mi wpadl w oko ale to taki zwyczajny tylko ,ze czasami to mozna sie pogubic i czlowiek nie wie czasami czy wlasnie tylko za firme nie placi i pozniej ma uprzedzenia ,ze jak nieznana firma to gorsze , a to moze byc zupelnie odwrotnie.
 
śliczne pokoiki i kąciki... :-)
to ja tez załączę.. jak widać też ledwo zmieściłam łóżeczko, ściana na razie pusta, ale może jutro pojedziemy po naklejki na ścianę, żeby Niunia miała kolorowo.. rysowac nie będę obiecałam :-)
no i widać moją torbę do szpitala i babyboom ;-)

a i do tego mój wózio.. tylko tu się wcisnął... ja naprawdę nie wiem gdzie go będe trzymać... może uda się upchac w przedpokoju..
 

Załączniki

  • IMG_4586.jpg
    IMG_4586.jpg
    17,9 KB · Wyświetleń: 114
  • IMG_4588.jpg
    IMG_4588.jpg
    16,5 KB · Wyświetleń: 115
Tosiu slicznie ! a wozek tez Marite bedziemy miec tylko chyba ta czerwona z kwiatkami - kupimy jak sie maluch urodzi ale ostatecznie jzu wybralismy ,ze to Marita .



śliczne pokoiki i kąciki... :-)
to ja tez załączę.. jak widać też ledwo zmieściłam łóżeczko, ściana na razie pusta, ale może jutro pojedziemy po naklejki na ścianę, żeby Niunia miała kolorowo.. rysowac nie będę obiecałam :-)
no i widać moją torbę do szpitala i babyboom ;-)

a i do tego mój wózio.. tylko tu się wcisnął... ja naprawdę nie wiem gdzie go będe trzymać... może uda się upchac w przedpokoju..
 
Dziewczyny poleccie mi jakis lezaczek, juz sama nie wiem co myslec o tym Fisher Price do 18 kg. jedni pisza ze super inni ze dla maluszkow sie nie nadaje. no juz sama nie wiem...

Juz sporo razy pisałysmy o tym lezaczku. Na pewno Marta taki juz kupiła. Ja na przykładzie mojej siostrzenicy stwierdzam ze super jest ten lezaczek. Mała go uwielbia. I jest z takiego materiału, ze w ogóle sie dziecko nie poci. Takze polecam.

Tosia kacik super. Mała na pewno bedzie zadowolona.
 
reklama
śliczne pokoiki i kąciki... :-)
to ja tez załączę.. jak widać też ledwo zmieściłam łóżeczko, ściana na razie pusta, ale może jutro pojedziemy po naklejki na ścianę, żeby Niunia miała kolorowo.. rysowac nie będę obiecałam :-)
no i widać moją torbę do szpitala i babyboom ;-)

a i do tego mój wózio.. tylko tu się wcisnął... ja naprawdę nie wiem gdzie go będe trzymać... może uda się upchac w przedpokoju..


tosia sliczne lozeczko a wozeczek jeszcze piekniejszy:) ja swoj odbieram w sobote bo w zeszla sobote byl zamawiany:) i tez Roan Marita rewelacyjne wozki z tego co wiem i tak przyjemnie sie prowadza:)
 
Do góry