reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupowy zawrót głowy !

bluelovi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Czerwiec 2013
Postów
3 278
Miasto
Szczecin
dziewczyny chcem zeby ten wątek był luźny , dodajmy tu zdjęcia naszych ciążowych zakupów i tych dla naszych dzeciaczków , wymieniajmy się opiniami i poglądami :)) Może jakieś przydatne strony lub linki z dobrymi sprzedającymi na allegro :)) :tak:ogólnie rzecz biorąc to chwalmy się tu swoimi łowami ;DD
 
reklama
Ja cały czas upieram sie ze opamiętam sie z zakupami i skupie sie na minimum ...wszystko po moich dzieciach oddałam wiec nie mamy nic a nic....we wcześniejszych ciążach to aż przesadziłam z ilościami....teraz potrzebne minimum ....zobaczymy czy sie uda oprzeć pokusie;)
 
marzenka ja tez nic juz po starszakach nie mam chyba tylko kocyki ze dwa i jakies podklady nieprzemakalne pod przescieradlo takie do prania ;)) tez stawiam na minimum teraz , wiem ze duzo tych *******ek przy 3 dziecku sie nie przyda.
ja np nigdy nie mylam niemowlaka zadna gabką , nie potrzebowalam termometra do wanienki ani tej wkladki typu mis a co bd pisac zobaczycie moja liste wyprawkowa to bedzie naprawde skromna ;D
 
Koleżanka chętna oddać jest przewijak i łóżeczko,pompkę do mleka, ciuszki i dla chłopca i dla dziewczynki:) okazuje sie ze sporo dostanę :)))fajnie...łóżeczko nastawiam sie w razie czego zeby kupić w ikei ..ale skoro mi odda to tez fajnie ;)
 
no widzisz to juz bedziesz miala troszke z glowy ;))u mnie w ssszczecinie nie ma ikei a szkoda bo bardzo mi sie te rzeczy podobaja ;(

ja lozeczko chcem kupic klasyczne biale ;)
 
Ja mam wszystkie ciuszki 0-3 m-cy, aż na 3 dzieci conajmniej ;) znaczy się wystarczy dokupic z 3-4 komplety typowo wyjściowe, i z 5 szt body białe z długim i krótkim rękawem. I nawet nie wiedziałam, że aż tyle tego mam. Także chociaż to nam odpada ;)

IMAG0046.jpgIMAG0047.jpgIMAG0048.jpg

A dla siebie mam rogala motherhood: (z olx po bardzo okazyjnej cenie (25zł) -ucze się spac na boku, ale niestety nawet z rogalem przekładam się na brzuch :/

IMAG0049.jpg

I wczoraj przyjechał pas ciążowy do samochodu, bo nie wyobrażam sobie nie zapinania pasów w aucie (ps Polska jest jednym z niewielu krajów, w którym ciężarne mogą ich nie zapinać wtf?), więc kupiony tez na olx za 50zł ;) Już niedługo będzie miał swoją premierę

IMAG0050.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0046.jpg
    IMAG0046.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 240
  • IMAG0047.jpg
    IMAG0047.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 229
  • IMAG0048.jpg
    IMAG0048.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 228
  • IMAG0049.jpg
    IMAG0049.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 230
  • IMAG0050.jpg
    IMAG0050.jpg
    32,9 KB · Wyświetleń: 219
Ostatnia edycja:
A z rzeczy, które uszyję:
-Pościel z minky do łóżeczka z ochraniaczem
-rożek albo coś takiego https://pl.pinterest.com/pin/250020216789985628/ -widziałam w tkmaxx ale cena 112 zł :/
-pościel do wózka, albo zwykły kocyk minky light
-marzy mi się bekadełko :https://pl.pinterest.com/pin/295267319296684333/
-i szyty przewijak (pewnie i tak maluch będzie lądował w łóżku ;) https://pl.pinterest.com/pin/250020216789219187/

Ogólnie jeżeli macie maszynę to polecam ją odpalić, nie ma nic przyjemniejszego jak własnoręcznie uszyte coś dla maluszka :) w końcu teraz rękodzieło bardzo modne ;)
 
reklama
Byliśmy wczoraj w odwiedzinach u znajomych mają 1,5 miesięczną córcię i spodobał mi się ich wózek


wózek.jpg

Zresztą powiedziała, że odkłada wszystkie ubranka po córci i jak będziemy mięli dziewczynkę to nam chętnie odda :-)
 

Załączniki

  • wózek.jpg
    wózek.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 279
Do góry