reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla dużej.... ;-)

reklama
Zapraszamy do nowego sklepu GiannaG z rozmiarami od 42-60. Sklep znajduje się w Luboniu koło Poznania w Centrum handlowym FACTORY, ul. Dębicka 1 lokal nr 116. Celowo sklep otworzyliśmy tuż pod Poznaniem, dzięki czemu nasze rzeczy są dużo tańsze niż w samej stolicy wielkopolski
wink.png


Projektujemy i szyjemy odzież w rozmiarach od 42-60 skierowanych do osób energicznych, eleganckich, młodych zarówno wiekiem jak i duchem, które pragnął mieć poczucie wyjątkowości i indywidualności.

Nasze kolekcje bazują na tkaninach naturalnych jak len, bawełna, głównie z domieszką elastanu. Zapewnia to klientce poczucie ogromnej wygody i lekkości.

Z uwagą obserwujemy i żywo reagujemy na najnowsze kierunki w modzie. Stosowaną kolorystykę opartą na klasycznych barwach natury uzupełniamy kolorami dominujących trendów.

Obsługujemy ponad 100 sklepów w całej Polsce, w których możecie spotkać naszą odzież. W razie pytań. Proszę o kontakt. 608-613-982.

Serdecznie zapraszamy
smile.png

adres www: GiannaG.eu
 
gazstone z tego co wiem Evans nie wysyła do Polski :( A ciuchy faktycznie mają świetne - nie pozostaje nic tylko samolot na wyspy :)
 
Zapraszamy do nowego sklepu GiannaG z rozmiarami od 42-60. Sklep znajduje się w Luboniu koło Poznania w Centrum handlowym FACTORY, ul. Dębicka 1 lokal nr 116. Celowo sklep otworzyliśmy tuż pod Poznaniem, dzięki czemu nasze rzeczy są dużo tańsze niż w samej stolicy wielkopolski
wink.png


Projektujemy i szyjemy odzież w rozmiarach od 42-60 skierowanych do osób energicznych, eleganckich, młodych zarówno wiekiem jak i duchem, które pragnął mieć poczucie wyjątkowości i indywidualności.

Nasze kolekcje bazują na tkaninach naturalnych jak len, bawełna, głównie z domieszką elastanu. Zapewnia to klientce poczucie ogromnej wygody i lekkości.

Z uwagą obserwujemy i żywo reagujemy na najnowsze kierunki w modzie. Stosowaną kolorystykę opartą na klasycznych barwach natury uzupełniamy kolorami dominujących trendów.

Obsługujemy ponad 100 sklepów w całej Polsce, w których możecie spotkać naszą odzież. W razie pytań. Proszę o kontakt. 608-613-982.

Serdecznie zapraszamy
smile.png

adres www: GiannaG.eu

szkoda ,ze wiekszosc nadaje sie dla starszych pan,a nie ma nic dla mlodych dziewczyn:(
 
szukałam sobie ostatnio jakiegoś fajnego kompletu na gorącą randkę z mężem i trafiłam na ten sklep: Bielizna XL i XXL | hotlady.pl - bielizna erotyczna, bielizna damska, wieczór panieński, noc poślubna, Obsessive, Beauty Night, Livia Corsetti, Anais a w nim fajny, spory dział z bielizną erotyczną w większych rozmiarach. sam sklep mogę z czystym sumieniem polecić, jeśli chodzi o jakość obsługi :) natomiast extra jest to, że raz, że mają taką bieliznę w rozmiarach większych, niż 36/38, dwa, że fajnie jest popatrzeć na modelki o nieco okrąglejszych kształtach, ubrane w takie fatałaszki. mnie te zdjęcia od razu dodały "odwagi" w wyborze ;)
 
reklama
Duże modelki i duże rozmiary to też domena Gai, więc jeśli macie problemy z dostaniem dopasowanego stanika, to na stronie można zobaczyć wszystkie modele z ich kolekcji, ewentualnie też kupić, chociaż Gaia jest całkiem popularna w zwykłych sklepach z bielizną.
 
Do góry