reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama
dziewczyny poszukuje bucików dla małej a konkretniej chcę jej kupić czarne lakierki widziałam na allegro uzywane ale i tak rozmiary nie pasują, a kupilam jej taka fajna sukieneczkę i pasowałyby extra do niej czarne lakierki i białe skarpetki z koronką, tak sobie jakos to wymyslilam hehe to chyba jakies takie moje zboczenie zawodowe po wizazu i stylizacji no ale nie moge nigdzie znalezc ;/ moze widzialyscie gdzieś w jakims sklepie? bo wszedzie albo adidaski albo takie miekkie papucie bądź sandalki :-(
 
nie chciała bym być źle zrozumiana ale- buciki ?? takie sztywne lakierki ?? serio ?? to mega niezdrowe dla stóp. (I może właśnie dla tego nie ma tak malutkich rozmiarów nawet na allegro )
No chyba że są to mięciutkie butki takie, które można zrolować w ręku. Zasada wg Zawistowskiego jest taka by butki zakładać TYLKO chodzącym maluchom i to TYLKO takie, które mają elastyczną podeszwę.

Ja mam na oku takie http://ekomaluch.pl/do-2-lat,k17,l1.html, nie są to buty bo do chodzenia nie nadają się, ale są to coś jak kapcie dla raczkujących i tych co pierwsze samodzielne kroki satwiają albo jako kapcie.
 
Ostatnia edycja:
Enka moja Gabi ma chyba z 10 par bucików- w tym także lakierki, żadne nie są twarde- mają wygląd dorosłych bucików- ale podeszwy są materiałowe- miękkie. Chyba tylko jedne mają skórkową- ale również miękką. Nie przesadzajmy, założenie na chwilę takiego bucika dziecku, które jeździ w wózku- nie chodzi zapewne nie wpłynie negatywnie na jego rozwój. Poza tym Mamy, które mają buciki- wiedzą jak długo są one na nogach Naszych pociech hi hi
 
Ja kupiłam małemu sandałki z utwardzoną piętka,bo mały stawia już pierwsze kroki...więc chyba takie miękkie,ala kapcie chyba już odpadają ???
 
Ostatnia edycja:
Enka moja Gabi ma chyba z 10 par bucików- w tym także lakierki, żadne nie są twarde- mają wygląd dorosłych bucików- ale podeszwy są materiałowe- miękkie. Chyba tylko jedne mają skórkową- ale również miękką. Nie przesadzajmy, założenie na chwilę takiego bucika dziecku, które jeździ w wózku- nie chodzi zapewne nie wpłynie negatywnie na jego rozwój. Poza tym Mamy, które mają buciki- wiedzą jak długo są one na nogach Naszych pociech hi hi
Jasne z miekkim podbiciem pewnie że tak, dlatego na wstępie napisałam co by wyjaśnić czy chodzi o takie "dorosłe' czy właśnei takie fajne mięciutkie.
No to pewnie i moniaa takowych poszukuje, sprawa wyjaśniona. Natomiast to czy dana mama wie jak długo takie butki można nosić ech.... na tym forum zapewne wie, ale ostatnio w weekend takich o zgoroza opcji naoglądałam się że do tej pory cierpnie mi skóra.
 
reklama
nie chciała bym być źle zrozumiana ale- buciki ?? takie sztywne lakierki ?? serio ?? to mega niezdrowe dla stóp. (I może właśnie dla tego nie ma tak malutkich rozmiarów nawet na allegro )
No chyba że są to mięciutkie butki takie, które można zrolować w ręku. Zasada wg Zawistowskiego jest taka by butki zakładać TYLKO chodzącym maluchom i to TYLKO takie, które mają elastyczną podeszwę.

Ja mam na oku takie http://ekomaluch.pl/do-2-lat,k17,l1.html, nie są to buty bo do chodzenia nie nadają się, ale są to coś jak kapcie dla raczkujących i tych co pierwsze samodzielne kroki satwiają albo jako kapcie.
nie sztywne typowe lakierki chce zeby byly miekkie widzialam takie juz dla malutkich dzieciaczkow maja wyglad jak lakierki ale nie sa sztywne jak lakierki dla starszych dziewczynek, są bardzo elastyczne. podobaly mi sie bardzo i chcialam takie bo pasowalyby jej do stroju:-) a te co pokazałaś to niezbyt w moim guście jeśli chodzi o styl ale też kupuje butki wlasnie mniejwiecej tak wykonane z takich materiałów itp
 
Ostatnia edycja:
Do góry