reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

ufufufufuf :) no to jasne, miękkie milusie heheh :)


no at tak a propo to super fajne są koszulki i dla maluchów i dla mam i dla taty w sklepie endo - polecam są poprostu boskie
 
reklama
endo ma stronkę i sklep internetowy jak by co :) a jeśli chodzi o kaphal to suuperaśne no i ta właśnei promocja i super dla dziołszek linia retro i fakt kolorki
 
Ja mam takie pytanko, czy są tutaj właścicielki małych samochodzików ;) Mam forda ka i poszukuję wózka, który by się zmieścił do bagażnika. Może ktoś jest mi w stanie pomóc bo do sklepu najwcześniej w następny weekend będę miała możliwość się udać.
 
moniaa22byłam dziś w H&M wystawili dużo rzeczy na wyprzedaży i widziałam czarne lakierki akurat same małe rozmiary a potem zas duzo wieksze. Ostatnio ich nie było wiec mysle ze czyszcza magazyny, zagladnij sobie jeszcze raz u siebie
 
Ja mam takie pytanko, czy są tutaj właścicielki małych samochodzików ;) Mam forda ka i poszukuję wózka, który by się zmieścił do bagażnika. Może ktoś jest mi w stanie pomóc bo do sklepu najwcześniej w następny weekend będę miała możliwość się udać.

Rezeda,napewno wozek typu parasolka.Po zlozeniu zajmuje naprawde malo miejsca,moj miesci sie spokojnie do Cinqusia i zmieszcze jeszcze wiele innych rzeczy.Ja mam Baby Design Travel,ale takich wozeczkow tego typu jest naprawde mnostwo!
 
tez tak mysle ze do takiego autka to parasolka najlepiej no ja na szczescie nie mam tego problemu mamy espanca i tam miesci sie nawet gondola bez skladania :-)
 
reklama
Do góry