reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Z psycholog Pauliną Gaworską - Gawryś romawiamy o tym, jakie zachowania dzieci mogą nas niepokoić, a jakie są związane z rozwojem dziecka. Poza tym podajemy różne sposoby, które pomogą zarówno nam rodzicom, jak i naszym dzieciom. I chociaż w rozmowie skupiamy się na przedszkolakach, to tak naprawdę dotyczy ona zarówno dwu-latków, jak i 9-latków. Jesli masz pytania lub możesz podzielic się własnym doświadczeniem, to Obejrzyj film i napisz w wątku .

reklama

Zakupy dla Dzidziusia i Mamy

reklama

rezeda

Fanka BB :)
Miasto
Górny Śląsk
Rozwiązania
0
No to super :) bardzo się cieszę :) myślałam nad quinnym zapp, ale on ma więcej minusów w tym wieku niż plusów aczkolwiek podoba mi się bardzo hehe :)

moniaa22

Miasto
Gdynia
Rozwiązania
0
ja wlasnie zamowilam z allegro ta zabawke jezdzik tylko tam na tym panelu co a te rozne grajki opowiadanka itp sa w j.angielskim szukalam w polskim ale nie moglam znalezc wasze tez sa po angielsku?ja w koncu zamowilam no niech juz bedzie trudno :-p

doriska_26

Rozwiązania
0
potrzebuje rady w sprawie fotelika samochodowego 9-36 kg cena ok 300-400 zł, co polecacie?

Sarenka27

Rozwiązania
0
Ja kupiłam espiro optima i jest to jeden z fotelików które najbardziej się rozkładają do pozycji leżacej jestem bardzo zadoewolona z zazkupu, choć fotelik jest troszkę wąski to jednak wydaje mi się że Mili się wygodnie w nim siedzi:)

doriska_26

Rozwiązania
0
zakupiłam w końcu fotelik Graco Nautilius, cena jak dla mnie duża ale postanowiłam na zdrowiu i bezpiezeństwie dziecka nie oszczędzać, Matiemu bardzo sie podobało, siedział dumny jak król na tronie:-):-):-)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Test

Brzuszek dziecka potrzebuje pomocy? Sprawdź Eva/Qu Bambini

Zgłoszenia przyjmujemy do 27/10/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 23/09/2019

Nowe pytania

Do góry