reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Dziewczyny szukam fajnej a zarazem praktycznej torby do wózka, takiej żebym jakoś się z nią prezentowała. Czy któraś z Was ma taką może torbę lub ją widziała.
Skip Hop Torba Duo Deluxe

A może poradzicie mi jakaś inną?


Ja mam ta torbe tylko cala czarna i jestem zadowolona - najbardziej podoba mi sie mocowanie do wozka ze torba nie jest zakladana na pasek tylko na zatrzaski takie jak przy pasach wozka np. spacerowek i sie nie chmajta i nie spada :)
 
reklama
Po prasowaniu dzisiaj uznałam że jednak muszę jeszcze coś dokupić:szok: Wcześniej jakoś nie zwracałam na to uwagi ale wyszło na to że więcej ciuszków mam na 62 niż na 56! Tyle dobrego że się nie zmarnują, tak więc do kupienia mam jeszcze 2 body na dł. rękawek, 2 kaftaniki, 2-3 śpioszki i jakiś jeden albo 2 pajacyki... obym wytrzymałam do tych zakupów:-D
 
Tak z braku laku zamieszczam zdjęcia łóżeczka dla małej i podręcznej półeczki:-)
Łóżeczko jest w wymiarach 140x70, dlatego takie wielllkie.
P280610_09.24[01].jpgP280610_09.24[02].jpgP280610_09.24.jpg
Pościel schowana do opakowania bo nie będzie używana a chwilowo nie mam gdzie jej dać:( Chcę jeszcze dokupić jakiś baldachim do łóżeczka bo takie "bezpłciowe" jest:(
 
louise fajny,słonczny kącik będzie miał Staś-stanowisko komputerowe widzę tuż obok, czyli dzieć będzie spał kimany ręka mamusi, a druga rąsia będzie na bb posty o kupach i zupach trzaskać:-D
 
reklama
ewelad-no dokladnie ;-) troche se martwie ze za blisko tego kompa ale do wyboru jest tylko jeszcze blisko telewizora (uroki lilipucich mieszkan a'la pudelka od zapalek w blokach :dry:) wiec musi byc jak jest :-) a po roku go wykwaterujemy do prywatnej bazy w 2 pokoju :-)
 
Do góry