reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

perla włanie o baby bjorn myslę, drogie, ale podobno najlepsze, moze tez na uzywane zapoluje, a napisz proszę, od jakiego wieku/wagi Ty nosiłas swoje dzieciaczki i czy miesci się dzieciaczek w jakimś kombinezoniku, bo planujemy wyjazd w góry za jakiś czas i do tego głownie będzie mi potrzebne?
ono jest od 53-90cm wzrostu dzieciaczka, takze mozesz juz smialo z Lila smigac :-DLaure zaczelam nosic jak skonczyla 2,5 miesiaca, ale ona wiesz wczesniaczek... :sorry2:
a i miesci sie w grubym ubraniu, kombinezonie itp.
naprawde polecam :tak:
 
reklama
tweenie i małej podoba się ten usypiacz??? Usypia ja??

Mam pytanie do kiedy dzieci "fascynują" się karuzelą??? Bo ja nie mam a zastanawiam się czy jest sens kupować.
Przede mną zakupy mebli, łóżeczka i pościeli

Ja też mam taki sam uspokajacz jak tweenie i co prawda mała przy nim nie usypia, ale się uspokaja i bardzo, bardzo lubi na niego patrzeć, więc uważam że zakup super!

Tiffi - a co do karuzelki to moja już od 2 tygodni sobie ogląda, podąża wzrokiem za zwierzaczkami i słucha muzyki
 
my przy Kubie mielismy baby bjorn i niestety sprzedalam, ale bylo super wiuec kupie znow. _Tyle.ze ja uzywalam po skonczeniu 3 mis, nie chcialam go za wczesnie pionizowac.
 
Ewcik ja potrzebuję coś, co będzie można wykorzystać na wędrówki po górach, a chusty się boję-już pisałam, że źle zawiążę i zrobię krzywdę:-(
 
mamuśki, czym przykrywać teraz malucha? do tej pory był kocyk, zawsze się rozkopał, ale nie było mu zimno. dziś obudził się z zimnymi rączkami i nie był szczęśliwy. wędruje po całym łóżeczku i nie wiem, co się sprawdzi. kołderka czy śpiworek? kołderkę skopie pewnie jak ten kocyk. a w śpiworku nie zaplącze się jakoś? co Wam się sprawdza?
 
reklama
Maruśka moja jeszcze młoda, ale już kopie i przemieszcza się pięknie. Od początku śpi w śpiworku i w akrobacjach jej to nie przeszkadza, nie ma też opcji, żeby naciągnęła na siebie. W ciągu dnia też w śpiworku, i na spacerki w śpiworku, bo to szybko i ciepło, nie trzeba dziecka ubierać na cebulę.
Jak kupisz śpiworek szeroki w nóżkach, to Mały będzie mógł spokojnie machać nóżkami.
 
Do góry