reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

Hej

dziewczyny mam ochote dla mojego maluszka kupic takie lozeczko od urodzenia
Graco Pack 'N Play with Posture Plus Changer - Betsey - Graco - Babies "R" Us

niestety moj M twierdzi ze lozeczko nie nadaje sie ze wzgledu na to ze jak dziecko bedzie juz wstawalo to nie bedzie mialo sie czego zlapac i lepsze bedzie drewniane

czy ktoras z Was uzywala takiego lozeczka cz jest ono ze sztywnym dnem i jakie Wy byscie wybraly drewniane czy te z linku - prosze o porade
 
reklama
do takich turystycznych łóżeczek sa takie specjalne uchwyty. ja mam takie łóżeczko ale tylko na jakies wyjazdy i kupilam do niego dodatkowo materacyj bo ono ma miękki spód.
Każdy robi jak uważa ale ja w domu wole mieć drewniane tak mi sie wydaje że zdrowsze, ale to moja opinia
 
do takich turystycznych łóżeczek sa takie specjalne uchwyty. ja mam takie łóżeczko ale tylko na jakies wyjazdy i kupilam do niego dodatkowo materacyj bo ono ma miękki spód.
Każdy robi jak uważa ale ja w domu wole mieć drewniane tak mi sie wydaje że zdrowsze, ale to moja opinia

Te Lozeczko ma materac ktory jest teraz wysoko jak dziecko mniejsze pozniej sie go opuszcza nizej wiec jest na samym dnie i usztywnione powinno byc to nie jest zwykle turystyczne lozeczko te zwykle wlasnie nie maja materacy.

co to sa za uchwyty gdzie je mozna zoabczyc i do czego sluza ???
 
Aszka79, ja miałam przy Majce identyczny leżaczek bujaczek i bardzo zadowolona bylam, mogłam sobie ją nosić ze sobą po domu i ona sie przyglądała co robię, np ja gotowałam w kuchni, a leżaczek na stole stawiałam i sobie "gadałyśmy", fajna sprawa. właśnie będę sie musiała wkrótce upomnieć do znajomych o zwrot tego bujaczka....

Ja w zasadzie nie kupuję jeszcze nic, ale jak coś trafie fajnego to nie omieszkam:-)

okolo kwietnia, maja bedziemy urzadzac pokoik dla maluszka i upatrzyłam sobie takie meble:

Drewnostyl : meble - Oferta - Barcelona

tylko muszę się w cenach tam zorientować, ewnetualnie cos z Ikei wybiorę

w ogole zachorowalam na biale lozeczko:-)
 
Te Lozeczko ma materac ktory jest teraz wysoko jak dziecko mniejsze pozniej sie go opuszcza nizej wiec jest na samym dnie i usztywnione powinno byc to nie jest zwykle turystyczne lozeczko te zwykle wlasnie nie maja materacy.

co to sa za uchwyty gdzie je mozna zoabczyc i do czego sluza ???

UCHWYTY DO NAUKI WSTAWANIA 4 szt.Gratis!! (885084689) - Aukcje internetowe Allegro

A te materace to sa jakieś grubsze ?? Bo mi zawsze od podlogi wydaje się że troche ciągnie zimno.

U mnie w łóżeczku turyst byl materac ale taki hmmm 0,5 cm tyle żeby sztywne było i nic poza tym. Ja powiem że nie mam za bardzo w takich łóżeczkach rozeznania.
 
Ja juz poczynialam male zakupy
lezaczek kupilam taki


FISHER PRICE LEŻACZEK bujaczek M7930 +naklejki (900388764) - Aukcje internetowe Allegro

po dwoch miesiacach po porodzie jade do PL to zakupki czekaja na mnie w polsce


wanienka
FISHER PRICE WANIENKA WANNA M5656 +gratis za 20pln (899069385) - Aukcje internetowe Allegro


zabawke

Fisher Price Gwiazdka-projektor-pozytywka (3w1) (891487575) - Aukcje internetowe Allegro

poluje jeszcze na projektor

Fisher price karuzela pilot projektor misie (900240513) - Aukcje internetowe Allegro

Ja zaczelam juz robic powoli zakupy bo niektore rzeczy musze kupic podwojnie wiec czekam nie wiekszy wydatek
 
A ja trochę z innej beczki:-)
Zastanawiam sie nad czapeczkami. W związku z tym, że rodzimy w lipcu to czy musimy ubierać maluszkom czapeczki wychodząc na spacer?
Moja mama twierdzi, że bez czapki ani rusz. Mam na myśli takie letnie czapeczki, żeby maluch się nie ugotował.
Jakie macie zdanie?
 
Czapeczki potrzebne nawet latem;-) Wiatr ten cieply tez jest zdradziecki a jak dzidzia sie upoci to moment i chora.

sasanka taka sama wanienke dzisiaj ogladalam i sie zastanawiam czy kupic.
 
reklama
Do góry