reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

marta-szwagierka wlasnie w ikei zestaw kupila i swietnie sie juz sprawdza.moje to takie bardziej pod stylizacje salonu ha ha.

skrzat-ja tez nie kupuje na zapas a na biezaco.co do sanek i innego typu rzeczy na snieg to tez bede sie martwic jak spadnie;) teraz ma cieple kozaki i ciepla kurtke wiec pierwszy dzien mrozu na pewno przezyje.
co do ubran swiatecznych to mam kilka zestawow choc zdaje sobie sprawe ze satynowa sukienke zalozy tylko raz...spodnice moze ze dwa,reszte w sumie ponosi przy innych okazjach ale praktyczna nigdy nie bylam.
to kiecka Name It feestjurk (va. 74) (G27-W12F/fenny/hotred) | Kixx Online kinderkleding & babykleding to spodnica Name It tule rok (va. 74) (i226-W12F/isidora/porcelain) | Kixx Online kinderkleding & babykleding a do tego bluzka Name it - baby T-shirt? Bestel nu bij wehkamp.nl i rajtuzy Name It "Glamour" maillot (va. 74) (M221-W12F/nille/porcelain) | Kixx Online kinderkleding & babykleding (byc moze dokupie bolerko imitacje futerka),
i takie tam
 
reklama
eijf gdybym kupiła Małej sukienkę z cekinami, mąż by się zaraz ze mną rozwiódł :-D

kropa Olka jest sporo mniejsza od Radka. Ma śpiwór chyba 82 cm i ledwo ją w nim upycham :baffled:
 
tweenie-to sukienka tylko na swieta wiec moze sie swiecic;) a maz na szczescie kompletnie nie wtraca sie w co ubieram mala
 
moja miala juz troche tych tiulowych spodniczek ha ha.jedna rozowa (tylko do zdjecia),potem biala taka tutu ale ta to kompletnie do noszenia nie byla tylko rowniez do sesji u fotografa,miala tez inna w kolorze fuksji i teraz tez w innym zas odciuniu rozu..hmmm wychodzi na to ze przewaznie rozowe choc nie jestem fanka tego koloru.no ale w polaczeniu z ciemno szara koszulka.AA i szara spodniczke z tiulem (ale rowniez i bawelna) tez miala.Sa swietne i male tak smiesznie kreca w nich tylkami.Naprawde slodko to wyglada.Mysle ze te ostatnia zalozy nawet pare razy.ostatnio robilam w niej kartki na swieta:))
 
tweenie, ale twój śpiwór ma 82 cm całkowitej długości, a tu jest 80 cm od pupy, czyli tylko na siedzisku. On jest do końca sanek, więc jakby był za mały, to sanki też, skoro nogi mu się nie zmieszczą ;) No i odbieram osobiście koło domu na Krakowskiej, więc jakby coś to zwrócę ;) Ale naprawdę nie sądzę, zimowy śpiwór ma 110 cm od oparcia wózka do stóp i jeszcze ze 30 cm wisi :)
 
kropa a ja nie znalazłam w gazetce biedronki tych klocków, o których piszesz:sorry: Możesz wkleić linka?
A to jest na pewno bieżąca oferta?
sanki super, tez mi się takie marzyły, ale zeszłam na ziemię, jak sobie uświadomiłam jakie strome mam zejscie do piwnicy, a do tego we wrocławiu potrafi nie byc śniegu, nawet jak wszedzie dookoła jest:baffled:

ach, a czułki pszczółki to sprężynki:)

tweenie sama jeszcze nie siada, ale próbuje się wsunąć lub staje na krzesełko i kuca, pewnie zaraz wykombinuje jak samej usiąść

marta
moja Gosia jest spokojniejsza ruchowo i rzadko kiedy ryzykuje, ona w zyciu nie wlazłaby na stół jak np. Zu joaszki. Więc pewnie bardziej ruchliwe dzieci bez problemu sobie radza z włażeniem:tak:

skrzat we wrocławiu jest dystrybutor, to tam kosztuje ok. 120 zł za stolik i ok. 60 zł za krzesełko.
Są też na allegro, ale drożej.
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy
 
nef-moja tez z tych spokojniejszych ale bez problemu wchodzi na krzeselka wszelkiego typu i w nich siada wiec to pewnie nie to.po prostu musi wyczaic jak:)
 
reklama
Nef, my mamy takie: Świetne kolcki Elefun w wiaderku 100szt NOWE!!! (1992470507) - Aukcje internetowe Allegro
Były po 39.90, ale cholera chyba już się skończyła oferta, był jeszcze w weekend taki katalog "Więcej pomysłów" z zabawkami, cudnymi pchaczami drewnianymi itp. Niemniej możesz sprawdzić w sklepie, bo czasem w gazetce już nie ma, a w koszach jeszcze leży :) A naprawdę warto, super są i podejrzewam, ze ta sama fabryka robi co dla Eichhorna, bo kubełek ma nawet identyczną szerokość i identyczny sorter na wierzchu, a wymieszane klocki są nie do odróżnienia :)

A tak a'propos Biedronki, to rok temu Radek dostał biedronkowy pchacz, zamieniamy na motor-jeździk, kosztował 129 zł i do tej pory jest u nas często używaną zabawką. Miałam opory, ze z biedronki (Elefun właśnie), ale siostra obejrzała i zapewniała, ze solidnie wykonany itd. Tydzień temu stoję w Smyku i oglądam zabawki dla Radka, a jakaś Pani mnie prosi o pomoc w wyborze pchacza, bo koledze z pracy urodziło się dziecko. Patrzę, a tam IDENTYCZNY jak ten nasz, nawet kolory kropka w kropkę, tylko już pod marką SIMIKI i za prawie 200 zł ;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry