reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
ale których gumek? takich pod stopą?

dzisiaj przyszedl moj plaszczyk z allegro kupiony (coccodrillo rozmiar 104). b fajny tylko chyba trochę duzy jeszcze... sama juz nie wiem. w zeszlym roku mielismy 92 kurtkę i byla krotkawa w rękach, to teraz poszlam w większe i wydaje się zbyt dluze. perzynajmniej starczy do wiosny i moze nawet przyszla zima w nim przejdzie.
COCCODRILLO SUPER CIEPLY PLASZCZYK R.104 J.NOWY (3575755572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kupiłam tez b fajny bidon ostatnio- bidon-termos- dla dziedzi, ktore lubią pic w kazdą pogodę. ALFI Bidon z termoizolacją (bidon termiczny) isoBottle ze stali nierdzewnej z ustnikiem 0,35l , małpka

Trzyma cieplo, łatwo się obsługuje i do mycia rozkręca. dla nas bomba!
 
ale jak pod butem? to się nie brudzi?
nie widzialam jeszcze takich spodni. tylk omamy takie z gumkami dookola buta, takim jakby kolnierzem.

myslalam tez, czy nei kupic takich ochraniaczy , coby te spodnie przytrzymaly....
 
marta, tu masz np. do zakładania na but - to jest gumka, nawet jak się zabrudzi, to co z tego? Na śniegu to w ogóle nie ma problemu. Zresztą w większości butów ta gumka wchodzi między takie zagłębienie przy obcasie i moczy się tylko w głębokim śniegu. Sprawdza się super, Kappahl dodaje do kombinezonów drugą parę gumek na zapas, gdyby się np, przetarły od intensywnego używania :)
Kombinezon - KappAhl, Moda & Ubrania w sieci
 
Ostatnia edycja:
Elmoo, fajne te butki. Zastanawiam się, czy tych elefantowych kozaków na jakieś sniegowce tańsze nie wymienic. kurcze, 2stówy trochę mi się wydają za drogie!

Ja dzisiaj jako takie przejściowe dokupiłam z Lasocki Kids, niby jako kozaki, ale nie tak bardzo ocieplane są. i cena przyjemna, 129.
 
reklama
a ja kupiłam na sanki kurtkę, spodnie i śniegowce w Lidlu - buty 26, a reszta 98/104 wszystko za 160zł :-) jakościowo ok bo mieliśmy dwa lata temu stroje narciarskie i się na nartach sprawdziły, na co dzień kupiłam kurtkę z Tape a l'oeil maja super ciuszki! ale oddałam jak się okazało że zeszłoroczna kurtka/płaszczyk w rozmiarze 98 jest na niego idealna i kupię potem w styczniu jakąś większą na przecenie to będzie miał na przyszły rok. Teraz szukam jakiś fajnych butów 26/27 rozmiar takich na zimę nie śniegowców.
 
Do góry