reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
marta - to prawda :) trzeba iść rano na otwarcie już z upatrzoną w głowie kolorystyką i szybko brać, łapać itp.:-D tak więc udało mi się złapać 2 kurtki i spodnie rękawiczek już niestety nie, po kilku dniach poszłam po buty też wzięłam większe i mniejsze potem w domu przymierzam i to co nie pasuje oddaje tak więc czasami warto iść po dniu lub 2 bo jest dużo zwrotów!
Jednak jak były torebki skórzane Wittchena to już były rozdysponowane przed otwarciem sklepu i nic nie pomogło ranne wstawanie tak więc pomocne są też znajomości.
Za tą cenę naprawdę fajny strój na sanki bo niestety nie stać mnie by kupować mu 2 pary butów po około 300zł z których za rok wyrośnie.
 
a ja zerknęłam do szafy na bucikowe zapasy
kupiłam na wiosennej wyprzedaży śniegowce ecco r. 27 - takie:
Ecco SNOWRIDE kozaki Gore-Tex r.27 WYPRZEDAŻ -20% (3654798252) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

mierzyłam wkładkę i jest ok. 1 cm luzu. Też mam dylemat czy nie za dużo:baffled:
teraz nosi trzewiki ecco mimic r. 25 i są dosłownie na styk, trzymam kciuki żeby starczyły do zimy. Noga niewiele urosła, bo były kupione wiosną. Pierwszy raz nam sie zdarzyło, że wiosna i jesień w jednych butach. Za to sandały z ecco miała r.26 i też był ok (model GSI).

Mam dylemat, bo jak wymienię na mniejsze (na allegro), to dodatkowej skarpety już raczej nie założę... ale ostatnio jest tak ciepło, że trochę wątpię w konieczność zakładania dodatkowych skarpet.
Z drugiej strony ja zimą też mam zawsze 1 rozmiar większe buty niż zwykle.

Zeszłej zimy nosiła elefanten i też pamiętam, że przeskoczyłyśmy jeden rozmiar, tzn. jesienne były 23, a zimowe 25.


Marta a ty w końcu jaki rozmiar kupiłaś?

Ceny elefantów dla starszaków są powalające :wściekła/y: Właśnie dlatego zdecydowałam się na ecco z wyprzedaży, bo zapłaciłam za nie jakieś 140 zł, a elefanten 200zł... powariowali:wściekła/y:
 
Do góry