reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
tweenie -sliczne te lozeczko:-)

geperty rzeczywiscie cenowo bardzo sie opłacało. Jak bedziesz jeszcze jechac i bedzie cos w tak atrakcyjnej cenie do daj znac to mi tez kupisz;-)bo my karty do makro nie mamy.
 
Dziewczęta, zajrzałam dziś do sklepu BoboLAND - Sklep internetowy dla bobaska i jego mamy i szczerze polecam :) Zakupiłam kilka śpioszków, podkład pod materacyk i dwa staniki do karmienia - Pani przemiła, zwróciła mi uwagę, że w czasie karmienia raczej śpi się w staniku i wtedy sprawdzają się te najtańsze bawełniane :)
Ale co najważniejsze, do mamusiek, które się zdecydowały na łóżeczko turystyczne :) W ostatniej dostawie Pani po raz pierwszy dostała karuzelę do łóżeczka turystyczngo :) Z pozytywką, w ślicznych pastelowych kolorkach i przystępnej - jak na karuzelkę - cenie: 80 zł. Znalazłam taką samą na allegro:
fehn karuzela podróżna do łóżeczka turyst. 0m (977606545) - Aukcje internetowe Allegro
Ja już zamówiłam, bo akurat nie było jej już na stanie - podobno sprzedała się tego samego dnia :)
 
prześlę Wam moją listę :-p


Co już mam :
-łóżeczko i materacyk
-smoczek :-p
-nożyczki zaokrąglone
-krem na bolące sutki ( Bepanthen)
-wkładki laktacyjne bella
-koszula nocna do karmienia
-prześcieradło frotte i zwykłe materiałowe
-dwa komplety pościeli (na kołderkę, na podusię)
-kołdra i poduszka do łóżeczka
-kołdra i poduszka do wózka
-szczoteczka do włosków dla dzidzi
-mini gruszka do noska
-śliniaczek
-ręcznik mały (akurat dla nowordka)
-butelka zwykła ze smoczkiem
-butelka dla starszego dzidziusia z rączkami
-płatki kosmetyczne duże
-patyczki do uszu dla niemowląt
-majtochy poporodowe
-hmmm nosidełko - plecaczek dla mnie na Dzidziusia
-kilka kocyków, przykryć różnych itp... większość ze spadku od znajomych
-podgrzewacz prosty


ciuszki też już mam (rozmiary od 50 do 74) :

-body z krótkim rękawem - 37 szt.!! ojj i jeszcze dostaje
-body z długim rękawem - 21szt.
-śpioszki -14szt.
-pajacyki - 22szt.
-kaftaniki i bluzki z dł. rękawem - 31szt.
-skarpetki - 16 par!
-rajstopki 4 pary
-rękawiczki łapki niedrapki - 3 pary
-bluzy i sweterki - 11szt.
-spodenki - 16szt.
-koszulki z krótktkim rękawem - 8szt.
-czapeczki (cienkie, grube, nawet zimowe już teściowa kupiła) - 19szt.
-sukieneczki (takie od 3 msc raczej ) - 10szt.
-kombinezony (jesienne i zimowe) - 3szt.
-i majtusie kąpielowe gdybyśmy jednak miały chodzić na basem na zajęcia dla niemowlaków

no i zabaweczki i mata edukacyjna ze spadku hehe

dokupię jeszcze tylko takie rzeczy jak:

-prześcieradełko (a tak żeby mieć te 3 na zmianę)
-ceratkę pod prześcieradło
-chusteczek wilgotnych ze 4 paczki (tylko jakie ??)
-krem na odparzenia
-pieluchy tetrowe
-pieluchy jednorazowe (mam już jedną paczkę HAppy 42 szt, jedną paczkę huggies 28szt. i -zastanawiam się jakie tu jeszcze dokupić? Żeby móc przetestować jakie polubi zuzia i ja
-oliwka, płyn do kąpieli, szampon
-spirytus i gaziki
-ręcznik duży dla Zuzi
-wanienka i gąbka
-termometr elektryczny
-proszek do prania i płyn (for baby)
-termos do wózka
-nosidełko - leżaczek
-no i dla siebie jakieś podpaski ze 3 paczki choć pewnie ze szpitala wezmę ich podkładów trochę bo są świetne na pierwsze dni połogu !! i co tu jeszcze...
-zastanawiam się nad biustonoszem do karmienia
-przewijak
-sopelek aspirator do noska

Co myślicie? Czy coś jeszcze jest co mogłabym mieć?

Zastanawiam się nad laktatorem...
 
reklama
Dziewczyny, wczoraj w Kappahlu sporo zakupiłam. Były na wieszakach rzeczy przecenione i od tego jeszcze było 50%. Kupiłam dresik na 62 za 10zł!!!!!!, bluzę bez kaptura (inych dla leżacego dziecka nie kupuję) z fajnymi hafcikami za 17zł, spodenki za 10zł, body za 11zł
 
Do góry