reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maleństw i ich mamusiek

reklama
dziewczyny a jak z łóżeczkami turystycznymi? znalazłam na Allegro coś takiego MOOLINO ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE KOJEC 3 KOL+GRATIS (1537179619) - Aukcje internetowe Allegro waga do zniesienia, mniejszy po złożeniu od standardowych łóżeczek, tyle że nie ma wyjścia i obawiam się że to już spory problem, tym bardziej że łóżeczko turystyczne można wykorzystywać później jako taki namiot ogrodowy dla starszego dziecka... macie może łóżeczka turystyczne? co polecacie? wynalazłam jeszcze coś takiego -BBB- SAMSONITE - ŁÓŻECZKO TURYSTYCZNE (1507112284) - Aukcje internetowe Allegro łóżeczko wygląda extra ale cena kosmiczna :baffled: fajne jest bo leciutkie (wkurza mnie, że przy każdym wyjeździe mamy tyle ciężkich tobołów) no i ma rozpinany bok, choć nie jest bez minusów bo Krzysiek uwielbia łapać się brzegów i stawać, w łóżeczku, przy szafce itp. a w tym koju nie ma możliwości; łóżeczko potrzebne jest nam bardzo bo zawsze jak gdzieś jedziemy to jest problem ze spaniem Małego, w 3 w łóżku jest mało wygodnie nam zaś w wózku to z kolei jemu ;-/ pomóżcie, doradźcie

a co do wózka to zaczęłam rozważać zakup PP Si, choć tak naprawdę to mnie na niego nie stać ;-/ jeszcze zooper twist wpadł mi w oko, ma super budę, ale podobno si w prowadzeniu nieziemski... aj z tymi wózkami...

aha, miałam jeszcze zapytać czy używane parasolki są zwykle ok czy lepiej zainwestować więcej (zwykle ponad dwa razy tyle...) i kupić nową? jakoś tak nie jestem przekonana, bo wózki o pompowanych kołach nie zdzierają się tak i używki są ok, ale małe, piankowe...?
 
Ostatnia edycja:
ja mam lozeczko turystyczneale powiem szczerze ze przy zakupie zbyt mocno nie wnikalam w szczegoly.wydawalo sie ok i jest ok.zalezalo mi tylko by mial ten sam rozmiar materaca co w lozeczku malej.zadnego wyjscia nie ma no ale lozeczko ma sluzyc u mnie tylko do spania jak gdzies jedziemy lub gdy do nas przychodzi jakis dodatkowy maluch
Koelstra Travelsleeper | Campingbedjes | Baby-Dump

szczerze mowiac to dziwnie wyglada ten samsonite czy ogolnie tego typu lozeczka ale moze to kwestia przyzwyczajenia?w sumie lozeczko to lozeczko a namiot to namiot
 
Ostatnia edycja:
Arlecia, kapitalny jest ten jeździk chicco. Andrzej w nim jeździł i tez mu kupię. Dobry zakup.

mloda mamuśka oglądałam na żywo to pierwsze łóżeczko i mi się nie podoba. Dziecko praktycznie śpi na ziemi, a i materiał jakiś marny. To drugie też mi się nie podoba.
ARTI KOJEC BASIC (1509470579) - Aukcje internetowe Allegro Mam taki kojec, jestem bardzo z niego zadowolona.
 
Witam,
jestem majówką 2010 i za pozwoleniem wrzucam foty ubranek, które mam na sprzedaż po Franciszku koleżanki;
dla naszych dzieciaków są trochę za małe, może dla Waszych będą ok?
1. Błękitna koszula Ralph Lauren, na metce 12 m, wg mnie 80, ubrana kilka razy, bo to wizytowa była ;) 23 zł
DSC_0122.JPG


3.
biała koszula z brążowymi guzikami wójcik, z metki 68, może być na 74, ubrana kilka razy, bo to wizytowa była ;) 23 zł
DSC_0145.JPG


5.
spodenki dresowe granatowe, bardzo miłe w dotyku, r. 68-74, na metce 6-9 m-cy, babble boom, 16 zł,
DSC_0152.JPG

6.
kremowe ogrodniczki next, od środka bawelna, na metce 3-6 m-cy, ale dla mnie to 74, 26 zł
DSC_0138.JPG

7.
kurteczka Mi[FONT=Times New Roman, serif]ň[/FONT]o, r. 74 małe, 33 zł, kozacka,
DSC_0154.JPG
 
koszulki
9.
bluzeczka kremowo-brązowa, r. 74, 9 zł
DSC_0135.JPG

10.
bluzeczka niebieska, reserved, r. 74, 12 zł
DSC_0137.JPG

11.
koszulka disney, h&m, r. 74, 13 zł
DSC_0144.JPG

12.
bluzeczka bordo, r. 74, Kappahl, 12 zł
DSC_0151.JPG

13.
koszulka czerwono-niebieska, C&A, r. 62, 12 zł
DSC_0161.JPG

14.
koszulka biała w niebieskie i czerwone paski, C&A, r. 80, 12 zł
DSC_0148.JPG
 
i czapeczki
15.
czapeczka niebieska race team league, firmy Broel, r. z metki 45, 13 zł
DSC_0129.JPG

16.
czapeczka niebieska, h&m, r. 68, 13 zł
DSC_0164.JPG

17.
czapeczka niebieska z żółwikiem, ILTOM, r. 45, 15 zł
DSC_0166.JPG

18.
czapeczka Pupill.pl, oceniam na r. 42, bo dla Leona lekko za mała, 7 zł, brak jednego sznureczka
DSC_0173.JPG

19.
biała czapeczka bawełniana, no name, z napisem skarbek, r. 40, 5 zł
DSC_0169.JPG

20.
bodziak szaro- niebieski, 3-6 m-cy, r. 68, Mothercare, 7 zł
DSC_0147.JPG
 
reklama
Do góry