reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

temat prezentów moze juz nieaktualny, ale musze wam opowiedziec o zabawce jaka Maja dostala na urodziny bo jest rewelacyjna. Taki domek firmy chicco do ktorego sie wklada rozne ksztalty klockow i w dodatku ma specjalne kluczyki ktorymi sie otwiera drzwi. codziennie sie tym bawi. od wrzesnia minelo juz sporo czasu, a ona dalej lubi otwierac, wkladac wyciagac ... swietna zabawka tzw strzal w 10 :)
znalazlam linka na allegro
CHICCO 64273 EDUKACYJNY DOMEK FARMA +GRATIS (886536425) - Aukcje internetowe Allegro


Fajne to u mnie problem z sorterami jest tylko jeden , potem wyławiam te klocki spod mebli i zawsze jakiegoś brakuje , co w moim obecnym stanie jest dość trudnym zadaniem:-D

kasia - u nas też klucze i co gorsza mam dośc nosko klamki a młody wysoki i sam już otwiera drzwi :wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Hej :) a ja tak z innej beczki, nie macie jakiś ubranek do sprzedania dla dziewczynki?? Dla mojej córeczki?? Potrzebuję jakieś wyjściowe ciuszki typu dresiki, czy sweterki itp :) albo fajne welurowe pajacyki :)
 
Hej :) a ja tak z innej beczki, nie macie jakiś ubranek do sprzedania dla dziewczynki?? Dla mojej córeczki?? Potrzebuję jakieś wyjściowe ciuszki typu dresiki, czy sweterki itp :) albo fajne welurowe pajacyki :)

he he ten sam dylemat miałam co TY :-D:-D Szkoda że nie mamy odwrotnie że Ty nie masz np. córci a czekasz na synka by się wymiane zrobiło hi hi ..
No ale mnie poratowały kolezanki pożyczając kilka dziewczyńskich ubranek a reszte bedzie nosić po Szymku;-) Może wystaw część na allegro ciuszków i za sprzedane rzeczy kup coś córci .
Ew jakies portale gdzie mozna sie wymieniac ubrankami .
 
aniam141 czekacie na córeczkę :) Gratulacje :)

Już z ubrankami pokonbinowałam :tak::-) Troszkę na allegro troszkę od znajomych na początek starczy :)

Imię wybraliście?

Tak będzie Ola a u was .
Tak wogóle to niezła jazda bedziemy miały dwoje dzieci praktycznie w tym samym wieku .. No niezła jazda :-D:-D
 
Witam jak mialy byscie dziewczyny chec polecam wam sklep TERRANOWA ul. Dworkowa 4 Warszawa bardzo fajne wyprzedaze sa sweterki 7,99 koszulki z dlugim rekawem 3,99 spodnie 9,99 polecam dzis bylam i bylam w szoku
Pozdrawiam jak cos bede wiecej wiedziec to wam napisze
024013950.png
 
Tak będzie Ola a u was .
Tak wogóle to niezła jazda bedziemy miały dwoje dzieci praktycznie w tym samym wieku .. No niezła jazda :-D:-D

U nas będzie Natalia, mam nadzieję, że tak zostanie i nie wyrośnie jej siusiak :-p A co do różnicy wieku rzeczywiście będzie bardzo podobnie, będziemy miały jakieś porównanie :D Mój Dawid to straszny zazdrośnik, ale damy radę :tak:
 
reklama
U nas będzie Natalia, mam nadzieję, że tak zostanie i nie wyrośnie jej siusiak :-p A co do różnicy wieku rzeczywiście będzie bardzo podobnie, będziemy miały jakieś porównanie :D Mój Dawid to straszny zazdrośnik, ale damy radę :tak:

Szymek zwykle nie jest zazdrowsny za bardzo o dzieci kolezanek które biore na ręce ale to dzieciaczki które zna od urodzenia :tak: Jak będzie w domu nie wiem się okaze . Na szczęscie na dole jest babcia , którą mały uwielbia więc jest pomoc;-)
 
Do góry