reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

No to już nie wiem , zawsze możesz urządzić maluchom jakiś pokoik , choć nie wiem czy będą miały razem , czy osobno ... oj nie martw sie , cos wymyslisz.. a pare nowych ciuszków i tak pewnie kupisz , bo nie wytrzymasz :)) ... albo chociaz skarpetki , czapeczkę hi hi
I to jest pomysl:-), przydaloby sie pomalowac cos wesolego na scianach, tylko jakos wiecznie czasu mi brakuje. Mebelki widzialam super dla dzieci w angielskim katalogu, szkoda, ze tu nic takiego nie ma, tylko IKEA. A na dzialy dzieciece to az boje sie zagladac, jeszcze jade do PL w czerwcu i na pewno cos tam dostane od rodziny:-p
 
reklama
Mi tam się meble z ikea dla dzieci podobaja :)).. no widzisz mówiłam że jak ktoś chce wydać kasę to zawsze jest jak .. przynajmniej odciągniesz swoją uwagę od ciuszków, których masz już duzo ..
 
tampeza - to wklej zdjęcie limuzyny:-D, u mnie juz stoi łóżeczko i komoda:-):-):-), a ciuszek nie kupuję przynajmniej tych najmniejszych bo moja mama ma juz chyba z 3 torby: głoenie body + pajacyki, mnie zostaje cala reszta:tak:
 
Czy któraś z mam oglądała x-landera model xa albo hauck traxx jaguar? Wiecie coś więcej na ich temat? Strasznie mi się podobają i nie wiem na który się zdecydowac..
 
Dadi - przeglądając fora na temat wózków natknęłam się na raczej negatywne opinie na temat hauck a co do xlanderów raczej na pozytywne opinie .. zreszta sama je też oglądałam .. wydają się ok..ale cóż może napisze jakiś posiadacz :))ale ja bym raczej wybrała xlandera

Klajo - normalnie zazdroszczę Ci tej komody .. ja łóżeczko też już mam ale złozone na strychu.. no i turystyczne o którym już wam kiedyś pisałam..
 
Ja mam pytanie odnośnie takiego urządzenia : Monitor oddechu + Niania AC 401-Angelcare. Chciałabym poznać jakieś opinie na ten temat (ale to pewnie już do doświadczonych mam :) ). Może, któraś z was zdecydowała się na jakieś rzeczy firmy DREWEX (chodzi mi o kocyki, okrycia kąpielowe). Ceny rzeczy tej firmy są dość wysokie (np 3 elem pościel to koszt 150 zl- w sklepie), ale jakość (i te wzory) jest nie porównywalna do tych tańszych (na które na razie się zdecydowaliśmy).
Co o nich myślicie, a jeśli już z nich korzystałyście to czy warto??
 
Aniam - ja sobie tez jej zazdroszcze.. hihihi, nier na prawdę bardzo się ciesze że ją kupiłam...

Mika - pośrednio sama sobe odpowiedziłaś, jakoś i wzory są o niebo lepsze. Moja kuzynka kupiła jedną pościel oryginalną i jedną tzw. normalna i przyznaje że rzeczywiście jest różnica, w pościeli głownie w wykończeniu, a w ręcznikach w grubości frotki. Natomiast na co się zdecydujesz to zależy głownie od ciebie , albo raczje mówiąc brutlanie od grubości portfela...Ale sama też stwierdziła, że na dwie oryginalne pościele do łóżeczka by się nie zdecydowała,
 
A czy kt oraś z mam myślała kjaki zakupi laktator? Ja przy pierwszym dziecku zakupiłam Madele ale do odciągania recznego- porażka, 2 godziny męczyłam sie nad połową butelki, wolałam odciągnąć ręcznie...Ale prosze piszcie jaki jest sprawdzony i fajny
 
reklama
Ja mialam dwa laktatory, elektryczny Tufi i reczny BabyOno, oba to byla porazka, przez godzine zbieralam ok 50ml, a maly dziad i tak nie chcial pic z butelki i ladawalo w zlewie. Szybciej mi szlo zbieranie mleka bez laktatora, takze teraz na pewno zadnego nie kupie.
 
Do góry