reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

kasiaZ - super napisane , chcesz żebym sie posikała ze smiechu .. ale wytłumaczone - rewelacja ..

Co do tych chusteczek z rosmanów , biedronek i lidlów , to jakoś się przekonałam że te rzeczy w tych sklepach czesto sa lepsze od naszych .. zaletą jest to że są robione w niemczech a nie u nas i to już daje ogromna różnice ...zreszta mam swoje ulubione rzeczy np w lidlu i na nasze bym nie zamieniła .. no i kiedyś mi koleżanka mówiła że lidl ma nawet pieluchy które robi pampers nazwają się coś na D... i że sa bardzo dobre , no i cena tez dobra .. używała ich dla nieco starszej już córci..
 
reklama
Jest jeszcze jedna alternatywa dla nawilżania - zapraszam do siebie... Tu powietrze ma jakieś 120% wilgotności, nic normalnie nie schnie, za to jaka ładna cera:)))))))

Huggiesy też uczulały Kaja, jechaliśmy na pampersach, teraz też kupiłam od razu 3 paczki i chustki...

Co do łóżeczka - zaraz zacznę tam dzwonić.
 
Sanya - no wlasnie czlowiek boi sie tego co nieznane.

Pewnie - kazdy ma inne doswiadczenia, wymagania wiec nie ma co sie spierac co najlepsze. Nie ma idealnych produktow - dla 1 sprawdza sie to a dla 2 tamto.
 
Ostatnia edycja:
Ja pamiętam jak 14 lat temu nie bylo ani chusteczek, a pampersy dopiero wchodziły. Jak czytam to wszyatko to tak sie pozmieniało, ale teraz jest przynajmiej wielka wygoda w pielegnacji dzicka. :-):-):tak:
 
Na razie kupiłam 2 paczki Bambino i kompletnie nie wiem co dalej , bo juz mam mętlik w głowie od tej ilości husteczek i jeszcze róznych rodzajów z każdej firmy :rofl2: Na jak długo starcza takie opakowanie chusteczek , tak orientacyjnie ?
 
Mi tak starcza na 2-3 dni, ale bardzo zależy jak używasz, myślę że u każdego inaczej. Ja tez dużo używam poza dziecka pupą - do przecierania blatów, rączek (takie starsze to też wycierasz rączki, buźkę). Zależy czy pupę po kupie myjesz pod kranem (my chusteczkami, ale dużo dzieci wymaga mycia normalnego pod kranem bo inaczej się odparza) itp. itd...
 
Ja teraz kupuje chusteczki z Lidla sensitive Cien i sie sprawdzily sa tansze i nie gorsze od pampersowych.No i jest ich wiecej w paczce. Na poczatek kupie pampersa a potem chyba te lidlowe.

Tanszych pieluch nie kupuje bo cena na paczce 1e roznicy do pampersa w promocji.

Podkladay jednorazowe na przewijak cielam na pol a potem na 4 czesci na dluzej strczaly. No ale mloda raczej nie sikala po scianach.

Biala damo opakowanie roznie starcza bo zalezy ile wycierasz:-D. Czasem jedna umyjesz cale dupsko a czasem piec nie starcza:no:
 
Agata - moja corka natomiast od zawsze lubiala te psikania do nosa. Uzywalismy sprayow roznych firm. Do tej pory nie strajkuje, ja jej co jakis czas oczyszczam "filtry" tymi spraya-mi a potem wydmu****emy nosek. Sama tego nie lubie ale jej to pasuje.
Kadze dziecko to inna historia...

karina
- u mnie identycznie:-D:-D

biala_damo- nie ma reguły... ale na początku na pewno zużywa się ich więcej...

ja na dobry początek zakupiłam sobie 4-pak chusteczek nivea... jakoś nie potrafiłam przekonać się ani do pampersów, ani do huggiesów...
bambino tez są dla mnie w porządku, ale kiepsko z opakowania się wyciągają:sorry2:
 
reklama
skoro doprowadziłam oli kącik do porządku, to wkleję kilka fotek:)

łóżeczko
ssa49097oc0.jpg


ssa49103zo7.jpg



komoda z przewijakiem
ssa49100ke4.jpg



wózek
ssa49104um8.jpg


ssa49105et7.jpg


fotelik
ssa49106pg3.jpg


ssa49109rx6.jpg
 
Do góry