reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszka, przydatne adresy i nie tylko

reklama
Celka maclaren jest przewidziany do 29 kg. U nas nie raz piszą że do 15 ale to slatego że nie chce im się robić atestów na wiecej , w innych krajach wszedzie napisane że do 29. wózek jest rewelacyjny nie ma się do czego przyczepić . Zresztą możesz jeszcze spytac Sanya bo ona też takim smiga tylko czarnym .
 
Ostatnia edycja:
kASIA - ja mam beby design walker i jestem mega zadowolona zastanwiałam się właśnie nad tym sprint ale w ostateczności kupiliśmy walkera ze względu na wagę ..ale extra wózek i lekko sie go prowadzi :-):-):-)
 
Właśnie to samo wyczytałam i aż mną wstrząsnęło,bo wiem ze kilka dziewczyn od nas z forum ma te wózki:-(
I pomyśleć ze człowiek kupuje drogie ,bo sadzi ze jest bezpieczne i wygodniejsze a tu taki psikus.Zastanawia mnie gdzie atesty tych wózków?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ej, no wszystko jest niebezpieczne dla dzieci. Jak pozwolisz bawić się drzwiami to też palec przytrzaśnie. Każda parasolka ma ten sam mechanizm składania. Więc i taka sama szansa obcięcia palców jak dzieciak je tam podczas składania wsadzi. Podejrzewam że strategia firmy Maclaren to kwestia idiotycznego systemu prawnego w US, gdzie jest ława przysięgłych i pewnie taniej Maclarenowi dać każdemu osłonkę za centa niż płacić kosmiczne odszkodowania bo dziecko jakiegoś barana wsadziło rękę w wózek przy składaniu. No i też wizerunek sobie robią. I reklamę ;-)
 
Do góry