reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
Zobacz załącznik 823955 Zobacz załącznik 823956 W koncu kupiłam te ciuszki w chmurki dla moich maluszków :) i dla siebie bieliznę i powiem,ze staniki do karmienia bardzo fajna jakość i ładne,za ta cenę dwa to nigdzie nie znajdę,ale za to z rozmiarówka majtkowa to nie trafiłam :D bo kupiłam M a są jak jakies XL :errr: a chciałam do kompletu, ale myślałam S to niee kupię sobie wygodne M :oo:
Śliczne te chmurki. Też chciałam te staniki Ale jednak mój biust za mały na ich rozmiary [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
IMAG0365-1184x2112.jpg
 

Załączniki

  • IMAG0365-1184x2112.jpg
    IMAG0365-1184x2112.jpg
    628,9 KB · Wyświetleń: 794
Wow! Porządne zakupy @maggie91 . Ja wczoraj zaczęłam przeglądać listy wyprawkowe i zapisywać czego potrzebuje, planuje w przyszłym miesiącu wziąć się za zamawianie :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tam zawsze kupuje przynajmniej roZmiar mniej, niż normalnie noszę :-) stanik tez kupiłam i miseczki są trochę większe, ale koleżanka mi poradziła żebym kupiła większy, bo pewnie jeszcze urosną i trzeba mieć miejsce na wkładki laktacyjne, wiec powinno być ok :-) ja się skusiłam na sweterek, pajaca i pościel, jakościowo wydaje się naprawdę super :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
No dokładnie,ze stanikiem to nie ma problemu,ale te majty :errr: ale tez mi się wydaje,ze to taki krój,bo jednak jakbym kupiła S to mogłyby być trochę takie ciasne,te znowu są większe bo to nie jest takie typowe M tylko M/L chyba. Zobaczę jak będą mieli S to wymienię,ale wątpię,jak nie to będę miała wygodne majty na ciąże :p
 
Mam taka i sama uzywam ale nie jest to strach ze sie rozbije?
Raczej nie, to byly mocne sztuki. Dziecko tak czy siak trzeba przytrzymac jak bedzie sie temp mierzylo. Bo czy zbije.sie ten czy inny to niebezpieczne jest.

Nasze mamy dawaly z tym rade to i my damy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Raczej nie, to byly mocne sztuki. Dziecko tak czy siak trzeba przytrzymac jak bedzie sie temp mierzylo. Bo czy zbije.sie ten czy inny to niebezpieczne jest.

Nasze mamy dawaly z tym rade to i my damy.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Moze i masz racje[emoji6] moj to bardzo wiekowy jest [emoji4]
 
Do góry