reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Jakość koszul, wykończenie są super, ale rozmiarówka dziwna. Mój biust teraz 75D a w tej L-ce pływa. Dół obcisły. Dziewczyny biuściaste będą na pewno zadowolone:happy:
 
reklama
Hejka Dziewczynki :-)
Właśnie kupiłam pojazd hehh dla moich Maluszków :-) Znalazłam na OLX za 1200zl BabyActive Twinni 3w1... Naprawdę stan idealny :-) Jeszcze udało się mi urwać stówkę czyli zapłaciłam 1100zl za 2 gondole, 2 spacerówki, 2 foteliki, dwie parasolki, torba, okrycia na nóżki, osłonki przeciwdeszczowe, adapter podwójny, adapter pojedynczy że mogę przewozić tylko jedno dziecko i adaptery do fotelików zebym mogła na stelaż zapiąć foteliki. Myślę że cena dobra i stan super.
 

Załączniki

  • Zrzutekranu_2017-10-19-10-39-50-889.jpeg
    Zrzutekranu_2017-10-19-10-39-50-889.jpeg
    148,4 KB · Wyświetleń: 253
Hejka Dziewczynki :-)
Właśnie kupiłam pojazd hehh dla moich Maluszków :-) Znalazłam na OLX za 1200zl BabyActive Twinni 3w1... Naprawdę stan idealny :-) Jeszcze udało się mi urwać stówkę czyli zapłaciłam 1100zl za 2 gondole, 2 spacerówki, 2 foteliki, dwie parasolki, torba, okrycia na nóżki, osłonki przeciwdeszczowe, adapter podwójny, adapter pojedynczy że mogę przewozić tylko jedno dziecko i adaptery do fotelików zebym mogła na stelaż zapiąć foteliki. Myślę że cena dobra i stan super.
Faktycznie super cena. Bobasy będą zadowolone z nowej fury[emoji1]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka Dziewczynki :-)
Właśnie kupiłam pojazd hehh dla moich Maluszków :-) Znalazłam na OLX za 1200zl BabyActive Twinni 3w1... Naprawdę stan idealny :-) Jeszcze udało się mi urwać stówkę czyli zapłaciłam 1100zl za 2 gondole, 2 spacerówki, 2 foteliki, dwie parasolki, torba, okrycia na nóżki, osłonki przeciwdeszczowe, adapter podwójny, adapter pojedynczy że mogę przewozić tylko jedno dziecko i adaptery do fotelików zebym mogła na stelaż zapiąć foteliki. Myślę że cena dobra i stan super.
Super oferta Ci się trafiła,gratulacje ;) ja dalej nic nie wybrałam
 
Tez widzialam ten wozek albo odobny ale ja chyba chce jeden obok drugeigo

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom

Ostatnio właśnie jak byłam na zakupach w hipermarkecie to samo wejście do sklepu takim wózkiem to nie problem bo wszędzie są praktycznie automatyczne drzwi ale podejście do kasy już nie jest takie proste...też miałam kupować wózek jeden obok drugiego ale właśnie jak widziałam tą babeczkę z takim wózkiem w tym sklepie to zapadła decyzja o wózku jeden za drugim...
 
reklama
Do góry