reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

Dziewczyny co myślicie na temat szumisia? Macie nie macie? Planujecie kupić? Ja się ciągle zastanawiam czy kupić, bo nie wiem czy się przyda i czy mały bedzie w ogóle nim zainteresowany..?
Ja na początku byłam zachwycona Szumisiami, bardzo chciałam i miałam na liście zakupów. Ale z czasem zaczęłam się obawiać, czy faktycznie będzie spełniał swoją rolę, bo wiem że na wiele dzieci nie działa. Koniec końców jeśli mnie nie zrujnuja ostateczne wydatki, to może się na niego zdecyduje :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupuje od koleżanki. Ona nie używała. Zobaczymy jak na synusia podziała. Dobra cena wiec się skusiłam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja słyszałam tylko że dla jednych dzieci rewelacja, a drugie wręcz płaczą jak go słyszą bo je drażni. I jeszcze jedna opinia była że dzidzia tak się przyzwyczaiła do zasypiania przy szumisiu że potem bez niego nie dało rady jej ululać i się zrobił problem i oduczanie.
 
Ja chcę kupić ale też zdecyduję się na używanego. Przy pierwszej córce miałam i było super. Chce takiego
1509031986-b97675e869e301e9-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mocno zastanawiałam się nad kupnem szumią, ale właśnie doszłam do wniosku że jak będzie potrzebny to w każdej chwili można podjechać do sklepu i kupic. Nie ukrywamy że prawie 200 zł to spory wydatek na coś co może się okazać zbędne i pójdzie w kąt.naczytalam się właśnie zarówno pozytywnych jak i negatywnych opinii o misiu. Podobno. A niektóre dzieci działa wręcz drażniąco i jest jeszcze większy ryk zamiast uspokoić.
 
Aaa i pojechałam dzisiaj z rodzicami po parę rzeczy dla małego, ręczniczki kąpielowe, ochraniacz na lozeczko, kocyk itp. A jutro jedziemy zobaczyć mebelki do pokoju, jeśli będą takie jak na zdjęciu to rezerwujemy żeby zaraz jak skończy się remont przywieźć i zacząć skręcać, żebym w końcu mogła poukładać ubranka i inne rzeczy dla małego

Ma któraś z was mebelki dla dzieci Klupś ??
 
reklama
Aaa i pojechałam dzisiaj z rodzicami po parę rzeczy dla małego, ręczniczki kąpielowe, ochraniacz na lozeczko, kocyk itp. A jutro jedziemy zobaczyć mebelki do pokoju, jeśli będą takie jak na zdjęciu to rezerwujemy żeby zaraz jak skończy się remont przywieźć i zacząć skręcać, żebym w końcu mogła poukładać ubranka i inne rzeczy dla małego

Ma któraś z was mebelki dla dzieci Klupś ??
Ja miałam łóżeczko i szafę przy pierwszej córce i byłam zadowolona

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry