reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zakupy dla maluszka :)

reklama
Ile macie ręczników kąpielowych dla dzidziusia?? Dzisiaj prasowałam i mam dwa a do tego takie malutkie z ikei pare sztuk do mycia.

Czy któraś może mi tez napisać jak przygotować smoczek. Wyhodować go całego w wodzie czy tylko polać wrzątkiem?? Pomału pakuje torbę
emoji5.png
Ja mam dwa ręczniki z kapturkiem i tak będę przy małej normalne używać miętki duży kąpielowy
A co do wygotowania smoczka to wkładałam cały do miseczki i zalewałam go wrzątkiem i zostawiałam na chwile w misce
 
Ja mam dwa ręczniki z kapturkiem i tak będę przy małej normalne używać miętki duży kąpielowy
A co do wygotowania smoczka to wkładałam cały do miseczki i zalewałam go wrzątkiem i zostawiałam na chwile w misce

Dziękuje za odpowiedz. A tak za każdym razem czy tylko przed pierwszym użyciem a potem przelewać wrzątkiem co jakiś czas??


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tez widzialam ten wozek albo odobny ale ja chyba chce jeden obok drugeigo

Napisane na ALCATEL ONE TOUCH 7041D w aplikacji Forum BabyBoom
Niektóre podwójne wózki (obok siebie gondole) są tak zgrabne, ze w każde drzwi wjadą. Moja bratowa miała bugaboo. Rewelacyjny. Lekki, zwrotny, super się składa do samochodu. Wszędzie wjedzie.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa i pojechałam dzisiaj z rodzicami po parę rzeczy dla małego, ręczniczki kąpielowe, ochraniacz na lozeczko, kocyk itp. A jutro jedziemy zobaczyć mebelki do pokoju, jeśli będą takie jak na zdjęciu to rezerwujemy żeby zaraz jak skończy się remont przywieźć i zacząć skręcać, żebym w końcu mogła poukładać ubranka i inne rzeczy dla małego

Ma któraś z was mebelki dla dzieci Klupś ??
Właśnie zastanawiamy się nad komodą z przewijakiem, który można ściągnąć z firmy Klupś. Tylko nigdzie nie widziałam na żywo jak wygląda:/

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niektóre podwójne wózki (obok siebie gondole) są tak zgrabne, ze w każde drzwi wjadą. Moja bratowa miała bugaboo. Rewelacyjny. Lekki, zwrotny, super się składa do samochodu. Wszędzie wjedzie.

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
My właśnie kupiliśmy bugaboo donkey duo,conprawda używany ale cały komplet i i tak cena wysoka ale jest świetny,szkoda ze w ten sam dzień do szpitala trafiłam i nawet się nie nacieszyłam nim.
 
Ja mam dwa ręczniki z kapturkiem. Smoczek dokładnie tak jak dziewczyny piszą, do szpitala zamaczam w miseczce we wrzątku, potem raz na jakis czas. Nie sposób ogarnąć ile razy będzie na ziemi :)
 
reklama
Do góry