reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakupy dla maluszków

reklama
Witajcie
Jestem Sierpnióweczką 2014 ale jestem też i szczęśliwą Styczniówką 2013
W związku z tym, że mam wspaniałą córeczkę a teraz mam syncia – mam do sprzedania rzeczy po mojej kochanej księżniczce. Ciuszki i wszelkiego typu dodatki będę wystawiała codziennie po kilka. Mam też ciuszki ciążowe na każdą porę roku oraz dużo literatury dotyczącej wychowania i rozwoju dzieciaczków. Mnóstwo filmówek za małe pieniądze – zachęcam do odwiedzania konta allegro i licytacji. Już wkrótce pojawią się pierwsze chłopięce ciuszki – jako że mój syncio dość szybko przybiera na wadze J Dla osób które zakupią większą ilość ubranek – gratis J zapraszam J


Przedmioty użytkownika lukaszchylarecki - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Zobacz załącznik 643639Zobacz załącznik 643640Zobacz załącznik 643641Zobacz załącznik 643642Zobacz załącznik 643643
 
cześć dziewczyny!

na początku życzę szybkich i bezbolesnych porodów :-)

jestem mamą małej damy urodzonej w październiku 2013 i nie planuję obecnie kolejnego bobaska (mam już dwójkę i wystarczy ;-)) dlatego sprzedaje ciuszki po mojej córeczce, pozwolę sobie wstawić link do allegro, za całość 120 zł z przesyłką, wszystkie ciuszki są po mojej córeczce, zadbane, nie podarte itp., nie mamy zwierzat w domu i nie palimy papierosów, wszystkie córeczka nosiła więc są dealne dla październikowych maluszków, na bieżąco dołożę to co jeszcze będzie na nią za małe

jeśli któraś z Was byłaby zaintersowana to może kupić przez all lub w inny sposób-wówczas prosze o prywatną wiadomość

ciuszki dla dziewczynki 3-9 msc (4609588798) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
nie wiem na ile bedziecie zainteresowane chustowaniem ale w razie czego sluze rada ... piszcie na priv jak by co :)
tu propozycje zakupowe

nowe chusty w rewelacyjnych cenach polecam
tkana (od siebie polecam zakup od razu tkanej ... w razie chustowego niepowodzenia na uzywane chusty jest wiekszy popyt niz na nowe przede wszystkim dlatego ze zdecydowanie lepiej nosza dzieciaczki i mozna w nich nosic od urodzenia tak dlugo az mamie/tacie starczy sil :) )
MamaSprzeda.pl - Chusta tkana LennyLamb Pistacjowe Lato 4,6m
elastyczna
MamaSprzeda.pl - Chusta elastyczna Pentelka
 
Hej Dziewczyny

Jestem mamą 10 miesięcznej Marcysi. Wczułam się w porządnie w rolę home menagera, w związku z czym kupuję i wynajduję nowe i używane rzeczy ale też sprzedaję nam niepotrzebne. Może ktoś byłby zainteresowany rzeczami dla dziewczynki? Aktualnie mam super ubranka 3-9 miesięcy. Firmowe, wynajdywane i bardzo zadbane. Oprócz tego wózek, kosz na pieluchy, kombinezon oraz nosidełko, który dostaliśmy ze stanów. Gdybyście były zainteresowane, to zapraszam do kontaktu.

Patrycja Katowice • Ogłoszenia OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

Pozdrawiam
Pati
 
reklama
Do góry